Svátek má: Andrea

Zprávy

Velikost textu:

Ztracený rok 2020

Ztracený rok 2020

Jsou chvíle, které obnovují naši víru v lidstvo, a jsou chvíle, které ji ničí. Co přinese rok 2021?

Ilustrační foto
31. prosince 2020 - 06:20

Když si západní elita v březnu 2020 uvědomila, že jejich poddaní ochotně přijmou drakonická opatření proti Covid-19, povzbudilo je, aby přijali „trvalý nouzový“ životní styl, v němž v dohledné budoucnosti nebude „návrat k normálu“, možná už nikdy, píše von Freeman na bolgu Schall und Rauch.

S lživou výmluvou, že k udržení křivky infekce je nutné uzavření, ve skutečnosti zploštěli celou společnost a ekonomiku.

V polovině března 2020 nařídilo mnoho států bezprecedentní domácí vězení pro miliony obyvatel. To vše bylo součástí logiky „ zploštění křivky “, která by „ poskytla nemocnicím čas na přípravu na nápor ... “.

V žádném okamžiku skutečně nedošlo ke krizi kapacit nemocnic, kromě té, která byla konkrétně hledána z důvodu úsporných opatření. Mnoho nemocnic nemělo co dělat a dokonce musely registrovat práci na kratší pracovní dobu.

Téměř o 10 měsíců později političtí vůdci nejen stále vyrovnávají křivku, ale také vyrovnávají ekonomiku. Důkaz o jejich úplném selhání.

Namísto oslavování jako hrdinů ochrany zdraví, jako to dělají média jako soudní reportéři, by hlavy států, ministři zdravotnictví a jejich rádci měli být z funkce odvoláni a uvězněni.

Politici, kteří požadují upuštění od základních a občanských práv kvůli domnělé ochraně zdraví, jsou skutečnými antidemokraty, zrádci a nepřáteli státu.

Dnes, i když se údaj o míře přežití infikovaných Covid-19 blíží 99,85 procenta, nová tvrdá blokování nadále způsobují zmatek, v neposlední řadě pro malé podniky.

Velké korporace profitují, protože když byl vyhlášen výjimečný stav, bohatí zbohatli. Od poloviny března vzrostlo čisté jmění 614 amerických miliardářů celkem o 931 miliard dolarů.

Například Jeff Bezos, zakladatel a šéf Amazonu, od začátku krize zvýšil své osobní bohatství ze 73,2 miliard USD na rekordních 186,2 miliardy USD.Rok 2020 je rokem, kdy se mnoho lidí tak bojí umírání, že se rozhodli zastavit obvyklý život. Hanba a obžaloba !!!

Připustili, aby iracionální strach a lži převzaly kontrolu nad jejich myslí a životy na úkor jejich dětí, dětí jejich dětí a země. Jsou to ubohí zbabělci !!!


Co bude dál?

Zlepší se situace pomalu, když začneme nový rok 2021? Nebo budou političtí vůdci hlásat nové důvody pro pokračování diktatury hygieny? 2021 bude pravděpodobně rokem nuceného očkování.

Zdá se docela zřejmé, kam to všechno směřuje: povinné očkování pro každého, kdo někdy chce znovu nastoupit do letadla nebo někdy chce cestovat.

V průběhu času není těžké si představit, že by se očkování rozšířilo na všechny lidské činnosti, včetně nakupování a dokonce i zaměstnání.

Ale co miliony lidí, kteří byli vůči podání tak rychle se rozvíjející vakcíny extrémně skeptičtí?

Očkovací koktejl, který jinak trvá roky testování a schvalování, byl během několika měsíců smíchán a okamžitě schválen. Měl bys mu věřit?  

Uvolnínám pak šrouby a umožní návrat určité zdání normálnosti? Nebo budou lidé nuceni povstat a požadovat návrat své svobody?

Vakcíny se stanou pravidelným požadavkem budoucího společenského života, protože viry jsou ve stavu neustálých mutací, což z nich činí ideální nástroj pro autoritářství k vládnutí.

Takový systém totalitní kontroly dosáhne za pár měsíců to, co se desítkám diktátorům v minulosti nepodařilo dosáhnout v letech: podrobení a sjednocení velké části světové populace nikoli bajonety, ale injekčními stříkačkami.

(rp,prvmizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)Je řešením krize demise současné vlády?

Ano
transparent.gif transparent.gif
37%
Ne
transparent.gif transparent.gif
33%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
30%