Svátek má: Zita

Zprávy

Velikost textu:

Zacharová: Zdálo se, že už nás ničím nepřekvapí, ale opak je pravdou

Zacharová: Zdálo se, že už nás ničím nepřekvapí, ale opak je pravdou

 Americká diplomatická mise otevřeně prohlašuje, že transformace na Ukrajině nepůjde tak, jak by si Washington přál, píše na facebooku Maria Zacharova.

Mária Zacharová, tisková mluvčí ruského misterstva zahraničí
18. června 2021 - 07:20

„Musíme urychlit, posílit reformy a aby se tak stalo, je nutné vytvořit, na americkém velvyslanectví, nezávislé komise poradců které rozhodnou, zda je ten či onen kandidát vhodný pro příslušnou veřejnou funkci nebo ne," říkají.

Reformy na Ukrajině se nezrychlí, domnívají se západní diplomaté, pokud v těchto komisích nebudou zahrnuti odborníci jmenovaní zahraničními partnery Ukrajiny A mimochodem, tito odborníci by měli mít právo „veta“.
Ve skutečnosti rozhodnou o tom, zda kandidát na pozici soudce, státního zástupce nebo zda si zaslouží stát se čelem Národního protikorupčního úřadu Ukrajiny.Podle amerického velvyslanectví to pomůže Ukrajině stát se ′′moderním evropským národem".

Toto již není jen externí kontrola Ukrajiny, je to již externí manuální kontrola Ukrajiny. Ale co nezávislost? Ukrajinský lid byl ponižován různými způsoby. Ale nikdy takhle ...

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)