Svátek má: Hugo

Zprávy

Velikost textu:

Výzkum potvrzuje zvýšená rizika kardiovaskulární vakcíny proti Covidu

Výzkum potvrzuje zvýšená rizika kardiovaskulární vakcíny proti Covidu

Virolog Marc Wathelet pro nás napsal důležitý článek, „Vakcíny mRNA COVID dramaticky zvyšují endoteliální zánětlivé markery a riziko ACS měřené srdečním testem PULS je varování“, od skupiny Dr. Stevena R. Gundryho, kardiologa.

Ilustrační foto
30. listopadu 2021 - 04:20

Tato skupina výzkumníků používá ověřený test, který je založen na biologických markerech a který dokáže předpovědět riziko akutního koronárního syndromu do 5 let. Tato studie se týká populace 566 jedinců ve věku 28 až 97 let, sledovaných již 8 let v longitudinální studii, což je typ studie, která umožňuje výzkumníkům detekovat vývoj nebo změny v charakteristikách cílové populace ve stejnou dobu ve skupině. úrovni a na úrovni jednotlivce. Článek najdete zde.

Riziko 5leté srdeční příhody pozorované před očkováním bylo v tomto 8letém období 11 %. Po očkování proti COVIDu toto riziko vzrostlo na 25 %, což je obrovský nárůst!

Nejde o porovnávání skupin jedinců jako v randomizované kontrolované studii, která může vnášet matoucí faktory. Protože každý pacient slouží jako jeho vlastní kontrola, tyto matoucí faktory jsou eliminovány a získané výsledky jsou proto velmi robustní. Tato klinická pozorování jsou v souladu s farmakovigilančními údaji, které ukazují dramatický nárůst trombózy, kardiomyopatie a dalších cévních příhod po očkování.


V době napsání této zprávy tyto změny přetrvávají po dobu nejméně 2,5 měsíce po druhé dávce vakcíny. Pokud by tyto změny v průběhu času přetrvávaly, můžeme v příštích letech očekávat skutečnou epidemii srdečních příhod, v řádu mnoha desítek tisíc srdečních příhod nad normu během 5 let na zemi o velikosti Belgie.

Tyto změny mohou v následujících měsících odeznít, ale se vší pravděpodobností by užívání jakékoli další dávky mohlo jen ještě více zvýšit riziko akutního koronárního syndromu.

Existuje pouze jeden závěr: Je bezpodmínečně nutné zastavit očkovací kampaň. A pro ty, kteří jsou již očkovaní, je důležité nedělat třetí dávku. Primum non nocere: nejprve neubližovat. Pamatujte, že akutní koronární syndrom je v 90 % případů smrtelný!

Pfizer, Moderna Vaccines „dramatically zvyšují“ riziko srdečního infarktu, renomovaný kardiolog varuje .

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts,foto:arch.)Souhlasíte s vyjádřením olympionika Davida Svobody, že politika do sportu nepatří?

Ano
transparent.gif transparent.gif
56%
Ne
transparent.gif transparent.gif
22%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
22%