Svátek má: Zlata

Zprávy

Velikost textu:

Ukrajina „zaútočila" na členskou zemi NATO…

Ukrajina „zaútočila" na členskou zemi NATO…

<< GLOSA >> Kdo vypálil zlou raketu na polskou vesnici v ukrajinsko-polském pohraniční oblasti? – Vladimir Putin  a nebo Vladimir Zelenskij? píše se na německém webu Jouwatch.

Ilustrační foto
17. listopadu 2022 - 06:20

I ve Washingtonu se říkalo, že tato zlá střela byla pravděpodobně ukrajinská protiletadlová střela, která byla na špatné trajektorii. Ukrajinci mají ještě spoustu sovětských raket ze starých časů, kdy byly rakety ještě vybaveny zplynovači dřeva. Ostatně Rusové byli vždycky zapadákov, jak každý ví. To by se Zelenskému hodilo.


Proto Zelenského průhlednému řvaní nemusíte nic moc věřit. Kvůli „případu Aliance!“ a „Ruskému útoku na NATO!“, Mám dojem, že teď dokonce svým západním přátelům leze na nervy. Pokud je to skutečně tak, že šlo o starou ukrajinskou raketu ze sovětských zásob, pak by Oberukrainer zaútočil na členskou zemi NATO na Polsko.Možná bychom si pak měli opravdu promluvit o alianci – a konečně chytit za hlavu toho pravého. Možná potom napsat dopis Putinovi? – „Vážený prezidente Putine, ten lkomik Zelenskij vám leze na nervy. Máme nápad, jak společně s tebou, ty starý raketometčíku  ukončit „Zelenského válku, tu  lze ukončit provokací“ pro radost a prospěch všech Ukrajinců, kteří trpí pod Zelenským. Jak to vidíš? S pozdravem a přátelstvím – vaše NATO.“ – No, co, vymyslil to neexistující expert na přátelskou korespondenci…

(rp,prvnizpravy.cz,jouwatch,foto:arch.)Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
80%
Ne
transparent.gif transparent.gif
10%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
10%