Svátek má: Václav

Zprávy

Velikost textu:

Společně mrzneme a chudneme: Berlín slaví návrat „zahřívacích místností“

Společně mrzneme a chudneme: Berlín slaví návrat „zahřívacích místností“

Výrobci vakcín, spekulanti s plynem a energií, zkorumpované vládní agentury a oligarchové na Ukrajině a v západním zbrojním průmyslu se mohou těšit na miliardové zisky.

Ilustrační foto
8. listopadu 2022 - 04:20

A stále více národního bohatství se přerozděluje mezi vítěze restrukturalizace globálního levicového systému, občané jsou stále více ochuzováni.

Špičkoví umělci jsou stále více okrádáni a všeobecná, kdysi široce distribuovaná prosperita, kdysi vynikající průmysl a bývalá špičková infrastruktura – vše, co především Německu záviděli 70 let po celém světě – budou záměrně zničeny – nejprve. ve jménu „pandemické“ ochrany zdraví, poté boje s „klimatickou krizí“ a nakonec z válečné „solidarity“. To, co nakonec zbývá, je – přesně tak, jak to chtěli tahači strun a vizionáři této transformace – pauperizace mas, aby se staly kontrolovatelnějšími a postdemokraticky poslušnějšími..

Pozdravy ze Severní Koreje a Venezuely


K tomu patří i to, že se nyní slaví jako úspěch, když se v Německu konečně znovu rozšíří socialistická chudoba. Z nedostatku se rychle udělá ctnost: „Vezmeme se za ramena “, „ Nikdy nepůjdeš sám “, „ Zvládneme to “: Socialistická hesla jsou vzývána stále nestydatěji – zatímco pokrok na frontě prekarizace a zbídačení se nám prodává ve stejnou dobu, kdy se stávají společenské úspěchy. Něco takového znáte jen ze Severní Koreje nebo Venezuely.

Takže to teď červeno-zeleno-červený Senát v Berlíně – ve svém „boji“ s energetickou krizí, kterou si spolková vláda způsobila téměř zločinným způsobem ruskou sankční politikou – chválí stejně jako „BZ“. Belittles píše: „ malý návrat “ historických berlínských zateplovacích místností jako domácké společenské události.

Společenský happening pokrytců


„Lidské teplo proti štiplavému chladu,“ tak lze popsat projekt „Síť tepla“ podporovaný berlínským SPD . Za tímto účelem se berlínské levicové katastrofické ženy (starostka Franziska Giffey a sociální senátorka Katja Kipping) neostýchaly podepsat „ Chartu vřelosti “ spolu s 20 zástupci klubů, obchodu a kultury.


Ve veřejných „topírnách" by měly být "místnosti pro zahřátí a setkání" v chladném období - s kávou, čajem a polévkou. Myšlenka by nebyla vůbec špatná – ve vykořeněné populaci tíhnoucí k egoismu a digitální sociální osamělosti, která byla během Corony téměř glorifikována –, kdyby vznikla v době, kdy bezpečnost dodávek plynu a elektřiny v Německu nebyla problémem a při úroveň spolehlivosti jedna středoafrická banánová republika.Od modlářství hyperindividualismu zpět k národnímu společenství

Tady se znovu ukazuje veškerá levicová prolhanost naší doby: dokud je všechno v pořádku a dekadence blahobytu kape z každého póru, sociální chlad, egoismus, zamračení sociální soudržnosti a tradiční nukleární rodina jsou kapitalizovány. je nová lidská bytost oslavována jako produkt hyperindividualismu.

Ale pak, když ideologové jejich vlastního tábora dost podělali vládní moc a všechno se zhroutí, když světla a topení brzy zhasnou: pak poststrukturalisté politické korektnosti zjistí , že pro ně může být rodina v nejlepším případě projev sexuální identity a jinak opět nesmí dát muž a žena, najednou opět původní hodnotu soudržnosti; pak se znenadání stane politicky opět vhodným přičarovat národní společenství.

Ohromené až pobouřené komentáře o „Chartě“ berlínského Senátu se prohnaly internetem, přičemž tenorista četl tento tweet, zástupce mnoha dalších:


Historické výpůjčky této berlínské politiky blahobytu však sahají dále než k NS-Winterhilfswerk: Uvedené ohřívárny byly součástí blahobytu chudých v Berlíně již od císařské éry, jako lidové kuchyně nebo noclehárny pro bezdomovci, jak píše "BZ": před 100 lety jich bylo jen v hlavním městě asi 60.

V té době by však žádného německého politika nenapadlo odmítnout dostupný, levný dovážený plyn nebo ideologicky zvýšit cenu spolehlivých zdrojů energie nebo je sabotovat kvůli lživé zahraniční politice s dvojí morálkou – protože blahobyt jejich vlastních obyvatel byl středem pozornosti jak v Německé říši, tak ve všech následujících vládách. Dnes je tomu naopak.

(rp,prvnizpravy.cz,jouwatch,foto:arch.)Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
69%
Ne
transparent.gif transparent.gif
16%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
15%