Svátek má: Jeroným

Zprávy

Velikost textu:

Smradem proti Putinovi?

Smradem proti Putinovi?

<< GLOSA >>Je dobře, že my v Německu nemáme téměř jiné problémy než „diskriminaci“ žen bez vagíny, píše se na německém webu Jungefreiheit.

Ilustrační foto
24. července 2022 - 09:01

I když současné průzkumy ukazují, že mnozí Němci se nyní v důsledku energetické krize a politického sporu s Ruskem sprchují kratší dobu a méně časté.

Slogan horkého léta 2022 zřejmě zní: „Smrďme Rusům, aby utekli“!

A k tomu se objevil i letáček: Zapomeň na hygienu, naštveš PutinaAle alespoň se v těchto nejistých časech můžeme spolehnout na naši vládu. Spolkový ministr hospodářství Robert Habeck (Zelení) tento týden Němce s výhledem na nadcházející zimu ujistil: nikomu by neměla být přehnaná zima.

Zřejmě jen proto, aby to zajistil, dokonce vyhlašuje zelený vicekancléř povinné kontroly vytápění ze strany státu.


Jak říkám, na vládu se můžete vždy spolehnout. To víme už od doby Covidu. Je pravda, že „očkování bez vedlejších účinků“, které vyhlásil ministr zdravotnictví Lauterbach, mezitím způsobilo určité škody z očkování. Například americká studie nedávno odhalila, že silnější menstruace nebo změny menstruace, na které si v poslední době stěžuje mnoho žen po celém světě, mohou souviset také s očkováním proti koronaviru. Zda je „mužská menstruace“ vyloučena z tohoto jevu, nebylo dosud v moderní vědě objasněno.

(rp,prvnizpravy.cz,Jungefreiheit,foto:arch.)
Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
66%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
17%