Svátek má: Emanuel

Zprávy

Velikost textu:

Silně ozbrojení „uprchlíci“ se řítí do Německa

Silně ozbrojení „uprchlíci“ se řítí do Německa

Do země proudí houfně. Podle Spolkového úřadu pro migraci a uprchlíky (Bamf) si jen v první polovině roku 2022 dokázalo pod kouzelným slovem azyl zajistit všestrannou péči německých daňových poplatníků o neuvěřitelných 44 procent více „uprchlíků“.

Ilustrační foto
20. července 2022 - 07:20

Ale zdá se, že to je jen začátek. Maďarské a srbské úřady hlásí, že kolem 45 000 lidí, většinou z islámských zemí, tam v těchto dnech pobývá a míří do Německa. Byli mezi nimi i silně ozbrojení „ochránci“, které právě zastavily srbské protiteroristické jednotky.

Podle rakouského listu Kronezeitung musely srbské protiteroristické jednotky zasáhnout krátce před hranicí mezi oběma zeměmi a zatknout kolem 40 silně ozbrojených migrantů u Subotice, deset kilometrů od Maďarska.

„Ve stínu ukrajinské války se vkrádá tichá krize: počet žadatelů o azyl stoupá na nejvyšší úroveň od roku 2015 - mezitím migranti s útočnými puškami a 182 náboji byli na cestě do Rakouska," píše se v prohlášení. Konkrétně se jednalo o „skutečný arzenál automatických útočných pušek“. Muži „uprchlíci“ byli vybaveni čtyřmi pistolemi, dvanácti noži, mačetami, šavlemi a 182 náboji různých ráží. Strážníci také zajistili drogy a padělané občanské průkazy a pasy.Ústředním bodem nové migrační vlny je v současnosti srbsko-maďarská hranice. Odtud to není daleko ani do Rakouska, ani do vytouženého cíle, do všestranného bezstarostného Německa. Zatímco hrozící masová migrace v Německu je mlčky uznávána a neobjektivní média ji opět nezmiňují, zdá se, že sousední Rakousko reaguje. Hovoří se o „hrozivé situaci“. Hovoří se o 45 000 migrantech na notoricky známé balkánské trase, kteří jsou připraveni na pochod a chtějí „před zimou vyrazit na zlatý západ“.

Vysoce postavená rakouská delegace s úředníky odpovědnými za vnitřní bezpečnost a boj proti pašeráctví vyrazila do Maďarska, pravděpodobně s vědomím hrozícího nebezpečí. Tam si vymění nápady s maďarskou policií a společně pojedou k srbské hranici. Rakousko také oznámilo, že zvýší počet svých tamních pohraničníků až na 50 příslušníků. Země také používá drony a termovizní kamery.


Rakouský ministr vnitra Gerhard Karner (ÖVP) uvedl, že: „v boji proti pašování lidí a také nelegální migraci je rozhodujícím faktorem úzká spolupráce s naším sousedem Maďarskem“.

Mezitím levicová německá ministryně vnitra Nancy Faeserová připravuje vše na příchod nové masové armády. I kdyby nově příchozí dostali zamítavé rozhodnutí o udělení azylu, mohou si být jisti, že budou moci po zbytek svého života plně využívat výhod německého sociálního systému. Antifamilovný funkcionář SPD chce dát ze zákona trvalé právo pobytu těm, kteří jsou tolerováni.

(rp,prvnizpravy.cz,jouwatch,foto:arch.)

Je v pořádku, že na budově Národního muzea v Praze visí ukrajinská vlajka?

Ano
transparent.gif transparent.gif
41%
Ne
transparent.gif transparent.gif
59%