Svátek má: Václav

Zprávy

Velikost textu:

Poslední šílenství z Rakouska: Časový limit pro nákupy 15 minut.

Poslední šílenství z Rakouska: Časový limit pro nákupy 15 minut.

Současný návrh rakouského obchodního sdružení dokazuje, že nejenom  Markus Söder nebo Karl Lauterbach mají šílená protikoronavirová opatření.

Ilustrační foto
29. ledna 2021 - 06:20

Poté, co obchod, který v Rakousku v současné době ztrácí miliardu tržeb za týden, „a corona- věda v současné době předpokládá, že infekci lze zabránit pomocí dvoumetrové vzdálenosti a kontaktů pod 15 minut“, říká předseda obchodního sdružení, že se rozhodl sklonit před černozeleným vládním koronovým uzlem a zajistit, aby lidé nezůstali v obchodě déle než 15 minut.

Pokud nařídíte, že nesmíte zůstat v obchodě déle než 15 minut, najdeme způsob, jak toho dosáhnout,“ řekl úředník obchodního sdružení heute.at. Toto šílenství poháněné koronou lze také velmi snadno zvládnout. „V mnoha případech k prvnímu kontaktu se zákazníkem v maloobchodě dochází v pokladně." Po 13 nebo 14 minutách může prodejce zdvořile poukázat: „Dobrý den, už jste nějakou dobu v obchodě - jděte prosím pomalu k pokladně.“


Dokonalý plán koróny pro Södera. Není problém si představit, jak policie Söders Corona vozí občany v maskách FFP2, které jsou zdraví škodlivé, po obchodech a odvádí každého, kdo překročí povolenou lhůtu pro nákup.

(rp,prvnizpravy.cz,journalist,foto:arch.)Je řešením krize demise současné vlády?

Ano
transparent.gif transparent.gif
42%
Ne
transparent.gif transparent.gif
26%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
32%