Svátek má: Jarmila

Zprávy

Velikost textu:

P.C.Roberts: „Ochranný" tým pro Dr.Fauciho

P.C.Roberts: „Ochranný"  tým pro Dr.Fauciho

Někdo, téměř jistě obchodní partner Dr. Fauciho, Big Pharma, zorganizoval aktivní systém podpory internetu, aby chránil Dr. Fauci před odpovědností.

Paul Craig Roberts, americký publicista
28. července 2021 - 04:20

Fauci má potíže z různých důvodů, včetně střetu zájmů s Big Pharma. Má finanční vztah se společnostmi, jejichž produkty schvaluje.  Ale jeho velkým problémem v tuto chvíli je, že lhal Kongresu, když popřel financování výzkumu pracujícího na vývoji viru Covid. Záznamy NIH ukazují, že financoval výzkum, jak zvýšit přenosnost viru Covid v UNC a ve Wuhanské laboratoři.

Když Fauci popírá financování výzkumu ve Wu-chanu, snaží se schovat za to, že k nasměrování peněz do Wu-chanu využil třetí stranu, EcoHealth Alliance.   Fauci tvrdí, že financoval alianci EcoHealth, ale grantové dokumenty naznačují, že Fauci a NIH věděli, kam peníze jdou a na co budou použity.   NPR a zbytek spodiny presstitutů udělali vše pro to, aby Fauciho kryli, ale grantové dokumenty jsou jasné.

Americký senátor Rand Paul prohlásil, že podává trestní oznámení na Fauciho americkému ministerstvu spravedlnosti, protože lhaní při svědectví před Kongresem je zločin.   Pokud paměť slouží, právě něco takového způsobilo, že generál Flynn byl vyšetřován, obžalován a usvědčen.Nevím, proč se senátor Paul obtěžuje s trestním oznámením. Organizace tak zkorumpovaná jako ministerstvo spravedlnosti v Bidenově administrativě nebude obviňovat demokratického hrdinu, jako je Fauci. Ministerstvo spravedlnosti je příliš zaneprázdněno přípravou falešných obvinění proti Trumpovým příznivcům ze 6. ledna jako „povstalců“ a „domácích extremistů“. A ministerstvo je příliš zaneprázdněné snahou blokovat státním zákonodárcům „cesty“, které umožnily demokratům ukrást volby v roce 2020.

Podle Fauciho ochranné skupiny - a připouštím, že to ve skutečnosti nemusí být ochranná skupina, jen podnikatel, který narazil na způsob, jak získat peníze od někdy naivních Američanů - je to senátor Paul, který lže o Faucim a neexistuje žádný důkaz proti Faucimu.


Proč tedy veškerý rozruch kolem podpisu petice k zablokování vyšetřování Fauciho?  Senátorovo obvinění, že Fauci lhal Kongresu, bylo zpochybňováno použitím „dolarů daňových poplatníků k prosazení konspirační teorie, že Dr. Anthony Fauci vytvořil Covid-19 ve spolupráci s čínskou komunistickou stranou“.   

Nevěřím ničemu z toho. Fauci určitě není v nebezpečí od demokratického ministerstva spravedlnosti.  Zdá se mi, že senátor Paul se místo toho připravuje na pád. Jeden by si myslel, že Fauci, ať už je vinen, nebo nevinný, zařídí jeho vyšetřování zkorumpovaným demokratickým ministerstvem spravedlnosti, protože dobře věděl, že obvinění bude shledáno neplatným a poté může být obráceno proti republikánům lovícím čarodějnice, aby poškodili hrdinu, který nás zachránil před Covidem. Možná, že demokraté nejsou tak chytří, jak si myslí.
Nejčtenější

Souhlasíte s tvrzením premiéra Fialy, že jsme ve válce?

Ano
transparent.gif transparent.gif
34%
Ne
transparent.gif transparent.gif
66%