Svátek má: Stanislava

Zprávy

Velikost textu:

Orbán: Potřebujeme více Chucků Norrisů a méně transvestitů!

Orbán: Potřebujeme více Chucků Norrisů a méně transvestitů!

<< VIDEO >> Maďarský premiér Viktor Orbán vystoupil jako hlavní host v Dallasu na Konferenci konzervativní politické akce (CPAC).

Viktor Orbán v Dallasu
6. srpna 2022 - 04:20

Maďarský premiér Viktor Orbán v projevu vyzval konzervativce, aby „spojili síly“ proti globalismu.

„Progresivisté chtějí opustit západní hodnoty a vytvořit nový svět, post-západní svět. Kdo je zastaví, když ne my?“ řekl Orbán s odkazem na konzervativní politiku Maďarska, jako je zákaz LGBT obsahu určeného dětem a stavba „zdi“ na hranici.

Ve svém půlhodinovém projevu zaútočil i na „globální elity“. Prohlásil: „Maďarsko je starý, hrdý národ, ale velký jako David, stojící sám proti globalistickému Goliášovi.“ Vyzval evropské a americké konzervativce, aby se spojili. „Musíme znovu dobýt instituce ve Washingtonu a Bruselu.“ Orbán označil za oponenta finančního investora George Sorose . Ve svých službách má „armádu“ tvořenou nevládními organizacemi, univerzitami a výzkumnými institucemi, se kterými se chce prosadit jako v Maďarsku.

„K ochraně našich dětí před genderovou ideologií je zapotřebí právní ochrana. Potřebujeme více rangerů, méně drag queen a více Chucků Norrisů,“ řekl během konzervativní konference CPAC v Dallasu. Akční herec Chuck Norris  je známý jako konzervativní křesťan a je oddaný republikánům.

CPAC je konzervativní série akcí pocházejících ze Spojených států, jejichž cílem je spojit konzervativce. V poslední době se jejich shromáždění konala také po celém světě, naposledy například v Izraeli.


(rp,prvnizpravy.cz,jungefreiheit,foto:arch.)
Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano
transparent.gif transparent.gif
13%
Ne
transparent.gif transparent.gif
33%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
54%