Svátek má: Valdemar

Zprávy

Velikost textu:

Nikdo by neměl „nadměrně" mrznout

Nikdo by neměl „nadměrně" mrznout

Spolkový ministr hospodářství Habeck je velkorysý. „Nikdo by neměl nadměrně mrznout“ oznámil před několika dny. Jinými slovy, mírné zmrazení je v pořádku.

Ilustrační foto
24. července 2022 - 06:20

Jak dobře, že má spolkový ministr hospodářství tak přesný smysl pro proporce. V každém případě energetická krize ještě není vyřešena, zásobníky plynu nejsou zcela plné – a pokud by byly plné, zásoby by vydržely jen na dva a půl měsíce, jak vysvětlil pan Müller ze Spolkové síťové agentury .

K velké nelibosti fetišistů za Zelené sankce plyn opět proudí Nord Stream 1. To znamená, že Putin dokonce odmítl být tím vyděračem, jakým měl být. Prostě nedělá to, co chce německá vláda. Ceny plynu se stále nepředvídatelně ztrojnásobí, zčtyřnásobí nebo znásobí. Nord Stream-2 by měl pravděpodobně zůstat uzavřený. Zda poslední tři německé jaderné elektrárny skutečně k 31.12. budou vypnuty eště není zcela jasné. Zelení u moci zjevně zkoušejí vše, aby se jejich desítky let staré utopie o deindustrializované zemi naplnily.

Feministická ministryně zahraničí stále potřebuje ruský plyn, říká, aby Spolková republika mohla podporovat „Ukrajinu“ – tedy tamní korupční režim, nikoli Ukrajince – proti Rusku. Bez plynu je také „zaneprázdněna“ „lidovými povstáními“ ve vlastní zemi.Neexistující expert vysvětlil, že kdyby byl Putinem, nic víc by k tomu neřekl, ale s uzavřeným plynovodem Nord Stream-2 vypněte přesně 1. prosince Nord Stream-1 a sledujte „lidová povstání“ v televizi, aby vám neuniklo, jak se s tím „vypořádává“ feministická ministryně zahraničí – a především, jak dlouho. Zimní sporty jsou mimochodem dobrým způsobem, jak se v chladném období zahřát, i když vládnou šílenci.

To, co se dříve nazývalo „scavenger hon“, by se dalo upravit jako tehdejší hra se skrytými předměty: najděte ve svém městě zelené a červené. Spoilsport je každý, kdo využije čas do výpadku k hacknutí party serverů a zveřejnění seznamů členů a jejich adres. Studená zima bez energie na vytápění snad není to nejhorší. Zřejmě to chce v Německu extrémně drastickou zkušenost, aby si lidé konečně uvědomili, jakého totalitního utlačovatele – opět – přijali s těmito Zelenými.

(rp,prvnizpravy.cz,jouwatch,foto:arch.)Kdo podle vašeho názoru rozděluje společnost a šíři nenávist?