Svátek má: Barbora

Zprávy

Velikost textu:

Korona-hnus: V Izraeli není nouze o zajímavé příběhy

Korona-hnus: V Izraeli není nouze o zajímavé příběhy

Nejen zprávami ze smutně únavné války s korona-hnusem jsou živa média. Objevují se i více méně srandovní zprávy spojené s mediální hvězdou koronavirem SARS-CoV-2.

Ilustrační foto
16. ledna 2021 - 06:20

Třeba o tom, že 67letá žena omylem dostala pět dávek vakcíny proti koronaviru, že ex samec se pomstil ex samičce - přítelkyni tím, že ji nechal opakovaně uvěznit v karanténě, nechybí ani story o tom jak Izraelci utíkají kvůli karanténě k musulmanům.

Tento týden ve čtvrtek 14. ledna Léta Páně 2020 se židovský svět dozvěděl, že v tom mají očkovací šikulové bordel, když několikrát předávkovali občany, uvádí v přehledu podivností publicista František Roček.

Jerusalem Post uvedl, že 67letá žena z Jeruzaléma dostala pět dávek koronavirové vakcíny Pfizer najednou. Byla jí omylem podána celá lahvička. Neprojevily se žádné vedlejší účinky, ale přesto byla odvezena na lékařskou pohotovost.

Žena byla očkována v očkovacím středisku Maccabi Healthcare Services Jerusalem. Nejedná se o první případ, kdy človíčka předávkovali očkováním. Např. v prosinci dostal muž odhadem pět až šest dávek vakcíny v jednom očkování, ale cítil se normálně.

Pro společnost Pfizer to je dobrá zpráva. Teď už je jasné, že lidé po podání vakcíny nezcepení, když někteří přežili i koňskou dávku…Breberková dovolená

I poslušní a dobře organizovaní Izraelci proklínají karanténní omezení kvůli breberce SARS-CoV-2. I přes povinnou karanténu, která čeká na cestující po návratu zpět do Izraele, se mnoho Izraelců rozhodlo využít možnost zakoupit si letenky před začátkem tvrdé karantény v Izraeli, tedy před 8. lednem 2021. Ideálním cílem leteckého výletu byl musulmanský Dubaj ve Spojených arabských emirátech.

„Podle Israir Airlines byrokracie neudělala nic pro to, aby zastavila nárůst nových rezervací, a velký počet Izraelců si již prostřednictvím svých webových stránek rezervoval dovolenou," upozornila 7. 1. 2021 izraelská letecká společnost v článku  o útěku Izraelců na „protikaranténní“ dovolenou.

Mimo jiné také hrozí psotník ultrakonzervativním židům, protože vláda je tak neskonale drzá, že očkovat proti korona-breberce se v některých střediscích mohou človíčkové nonstop a dokonce i o šabatu, kdy se na údajný boží rozkaz mají lidé totálně flákat a nedělat vůbec nic. Natož, aby si šli někam napumpovat do paže vakcínu.

Nechal ex zavřít, teď bude zavřený on

Velkou psinu zažila média v Izraeli, když referovala o tom, že pracovník ministerstva zdravotnictví je „podezřelý“ z falešného nucení ex přítelkyně podrobit se karanténě, a to dokonce čtyřikrát.

Policie uvedla, že 35letý „externí zaměstnanec“ pracující pro call centrum ministerstva údajně zaslal zprávy na telefon své bývalé přítelkyně o jejím okamžitém nástupu do izolace kvůli vystavení se virové nákaze, protože se setkala s lidmi nakaženými fujtajblovou breberkou.

Bude to mít trestněprávní postih, a pravděpodobně skončí ex-přítel v zamřížované karanténě.


Mají velkometr?

Jen tak na okraj: Nikde, tedy i v brblajícím Česko – Moravsku, nikdo není nadšený z koronavirových omezení, ani v relativně spořádaném Izraeli, kde úředníci nechali vybubnovat do novin v polovině tohoto týdne, že bylo mobilizováno pět tisíc policistů a různých bezpečnostních pracovníků. Mají u izraelského občanstva sledovat, aby nechodili více jak tisíc metrů od domova (jak je nařízeno), s výjimkou nezbytných pochůzek, a pro lidi jdoucí do práce.

Ale zpráva neobsahuje informaci, zda mají dozorci v kapse také tisíc metrů dlouhý metr na přeměřené vzdálenosti, aby odborně zjistili, kam se snaží lidé šoupat nohama.

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)Označili byste Rusko jako teroristický stát?

Ano
transparent.gif transparent.gif
28%
Ne
transparent.gif transparent.gif
44%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
28%