Svátek má: Bohumil

Zprávy

Velikost textu:

Kadyrov: Evropa provokuje Rusko k totální válce

Kadyrov: Evropa provokuje Rusko k totální válce

Šéf Čečenska Ramzan Kadyrov vyzval ukrajinský lid, aby „stáhl z uší Zelenského nudle pseudopatriotismu“ a „vykopal všechno zkorumpované vedení ze země“, To se podle Kadyrova musí udělat, aby nedošlo k vyhlášení totální války.

Ramzan Kadyrov, šéf Čečenska
25. července 2022 - 04:20

„Ukrajinci, kolik dalších vašich mužů by mělo zemřít pro falešné výzvy narkomana Zelenského ? Nevidíte, že Západ ničí mobilizované civilní obyvatelstvo rukama Ukrajiny? Copak nechápete, že ukrajinské ozbrojené síly neostřelují bojové pozice, ale civilní obyvatelstvo Donbasu, … jejich vlastní města?,“ píše Kadyrov na facebooku.

Evropa podle Kadyrova svými prohlášeními a vojenskou podporou sleduje konkrétní cíl – donutit Rusko přejít ze speciální operace na válku v plném rozsahu za použití všech druhů zbraní podél celé frontové linie.

„Potřebuje to ukrajinský lid? Samozřejmě že ne. A Západ? A jak! NATO naivně věří, že taková válka oslabí Ruskou federaci,“ poznamenává Kadyrov.

Rusko se podle něj takového scénáře nebojí.

„Bude nám vyhovovat, když bude Rusko konfrontováno přilbami NATO, ale místo nich pošlou vaše otce, manžely, bratry a syny. Vy, Ukrajinci, jste tlačeni k smrti!“,  varuje Kadyrov .

„Existuje možnost, aby se ukrajinský lid vyhnul vyhlášení války Ruskem, musí sundat z uší Zelenského nudle pseudopatriotismu, vyjít do ulic Kyjeva a nakopat do zadku všechno zkorumpované vedení, které nekope zákopy, ale jen podněcuje celý lid k „hrdinské“ smrti,“  řekl Kadyrov.

Notoricky známí „Azovité“ nebojovali až do konce, ale vzdali se vřelému a uspokojivému zajetí, poznamenal, Bandera a Aidarovité při první příležitosti prchají do týlu.

„Šajtani z takzvané neexistující Ičkerie se snaží propagovat na neštěstí Ukrajinců natáčením videí míle od frontové linie. A obyčejní Ukrajinci jsou posíláni se samopaly do tanků,“  zdůraznil Kadyrov.Západ má také cestu z krize, řekl šéf Čečenska. Evropanům bylo řečeno, že za zdražení benzínu a potravin může Rusko, i když je hlupákovi jasné, že rezervní fondy těchto zemí byly vynaloženy na zbrojení pro Ukrajinu. Sankce nezasáhly Rusko, ale Evropu. První evropský premiér už byl „sestřelen“.

„Evropa bude volně dýchat, až budou všichni nejvyšší představitelé států vyměněni před nástupem chladného počasí. Jinak tuto zimu Rusko nestihne všechny včas vytopit plynem. Nebo spíše může, ale nechce,“ píše Kadyrov .

Vyzval Ukrajince a Evropany, aby se probudili a „zachovali svůj genofond, nikoli Zelenského status“. Aby spravedlnost zvítězila, je nutné za ni bojovat, a ne mít v čele  narkomana a zrádce, řekl Kadyrov.

(rp,prvnizpravy.cz,eadaily,foto:arch.)


Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
65%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
18%