Svátek má: Monika

Zprávy

Velikost textu:

Glenn Beck předpovídá budoucnost Ameriky

Glenn Beck předpovídá budoucnost Ameriky

<< VIDEO >> Amerika skončila. Trumpovo zatčení a konec petrodolaru jsou milníky konce americké hegemonie. Poprvé v historii USA byl americký prezident obžalován ze zločinu.

Tucker Carlson a Glenn Beck
10. dubna 2023 - 04:20
                                                                     
„Do roku 2025 budeme ve válce, zažijeme pád měny a budeme žít v policejním státě. Listina občanských práv a svobod přestane platit. Budeme zkrátka žít ve světě šílenců,“ řekl Glenn Beck Tuckeru Carlsonovi na televizi Fox News v reakci na obvinění Donalda Trumpa.

„Amerika skončila,“ dodal Glenn Beck, který je přední americkou mediální osobností, politickým komentátorem, autorem a spoluzakladatelem společnosti Blaze Media, čili zpravodajské a zábavní sítě, dostupné v televizi, rozhlase a na internetu. Je vůdčím konzervativcem a oddaným obhájcem ústavy, individuálních svobod a volného trhu.

„Donald Trump přestal být člověkem. Stal se symbolem. Symbolem průměrného, každodenního chlapa, který je mocnými na každém kroku ždímán, pozoruje, jak ti druzí a velcí ždímají velké banky a jejich společností - a to, co by u všech jiných bylo důvodem k uvěznění na 25 let – jim, protože jsou součástí elity, beztrestně prochází“.(rp.prvnizpravy.cz,Herland Report, přeložil Lubomír Man,foto:arch.)
Kdo podle vašeho názoru tříští a radikalizuje naši společnost?