Svátek má: Bernard

Zprávy

Velikost textu:

Fox News: Demokracie a rovnost před zákonem v USA již neexistují

Fox News: Demokracie a rovnost před zákonem v USA již neexistují

<< VIDEO >> Posledních pět let ukázalo, že ať si americký lid vybere kdokoli, skutečná moc náleží nenahraditelné vládnoucí třídě, která se o voliče nestará, posteskl si moderátor Fox News Tucker Carlson.

Janine Pirroová a Tucker Carlson
19. října 2021 - 09:01

Podle Tucker Carlsona ve Spojených státech neexistuje rovnost před zákonem: zastáncům „režimu“ je odpuštěno vraždění a loupež a odpůrci jsou pronásledováni i kvůli sebeobraně.

„Biden, zlobíš se na něj, ale je ti ho líto, protože je doslova senilní. A do jaké míry se na něj můžete zlobit? Je geniální vnutit ho veřejnosti! Pokud byste chtěli, aby vaši zemi řídila kartonová figurka, vybrali byste si Bidena!,“ uvedl Tucker Carlson, moderátor Fox News.
 
„Ale je to ještě důmyslnější, protože lidé mají prakticky svázané ruce a nohy, nemohou s tím nic dělat, protože vědí, že alternativou je americká viceprezidentka,“ říká Janine Pirroová,  televizní moderátorka Fox News.

„Kamila Harrisová, kterou nikdo nemá rád a je stejně jako Biden, chodícím prostředníkem demokracie. Kamala Harrisová byla zvolena do Senátu ze státu bez funkční demokracie. Je to stát jedné strany, takže Demokratická strana může navrhovat kohokoli. Kamala Harrisová, jak jste právě poznamenal, byla u kalifornských demokratů hluboce neoblíbená, ale oni hlasují reflexivně, takže byla zvolena," pokračuje Janine Pirroová.

Nikdo nemá rád Kamalu Harrisovou. Nemá vůbec žádné úspěchy, je hluboce průměrná a zranitelná. Všechno na ní je hrozné. A přesto je nejsilnější osobou ze všech, kteří jsou při vědomí, v celém americkém státním aparátu! Je to demokracie?

Znovu ... Omlouvám se, pokud moje slova zní naivně, ale pro člověka, který v této zemi vyrostl, jako já, zde žil 50 let a přemýšlel: „Zdá se, že je to skutečné. Neposlouchají lidi ve všem, ale hlavně si lidé sami vybírají své vůdce “... Posledních pět let ukázalo, že to není pravda! Pokud si vyberete někoho, koho nemají rádi, zničí ho! Pokud ... myslím, ve skutečnosti moc nám nepatří!

To není demokracie! Toto je nenahraditelná vládnoucí třída, která vládne všemu bez ohledu na přání voličů. To je opravdu děsivé! A to je těžké přijmout, pokud věříte v základní americké ideály. Ale je to pravda!„Ano, to je pravda. A víte, pro člověka, jako jsem já ... Pracovala jsem v oblasti vymáhání práva 32 let. A řekla jsem, že pokud neexistuje žádná trestní odpovědnost pro všechny tyto lidi, kteří opakovaně lhali Kongresu, posílali tajné informace e-mailem, ale obyčejní lidé jsou za to uvězněni ... Musím se zeptat, co dělám 30 let ...

Co je Amerika? Amerika jako systém je v první řadě rovností před zákonem. To je ještě důležitější než naše tržní hospodářství a naše vysoká životní úroveň. Federální vláda považuje všechny občany za občany, bez ohledu na to, kdo jsou jejich rodiče, bez ohledu na jejich vzhled a kohokoli, koho volí. Před zákonem jsou si všichni rovni. To je hlavní příslib naší země. A pokud to odstraníte, co zbude? Nic moc," říká Janine Pirroová.

„Nerad to říkám, ale toto není jediný příklad. Nejde jen o to, že prezidentův syn Hunter Biden spáchal závažný federální zločin, porušoval zákony o zbraních a nebyl nikdy obviněn ... Nejde jen o to, že policista, který byl již chycen za nedbalostní chování, výstřelil na neozbrojeného účastníka nepokojů v Kapitolu  Ashley Babbitta a nikdo ho nevolal k odpovědnosti ... Takových příkladů je tisíc!

A právě na tom se to všechno scvrkává: odpůrci režimu jsou potrestáni, ale spojenci režimu nejsou trestáni. To znamená, že můžete doslova krást v obchodě Macy' s v centru Manhattanu a nebudete mít žádné problémy. Ale pokud se pokusíte bránit svůj majetek se zbraněmi v ruce, jako pár v St. Louis, budete obviněni. Protože nehlasujete pro Bidena. Je to tak jednoduché!,"
dodává Tucker Carlson.


(rp,prvnizpravy.cz,foxnews,foto:arch.)