Svátek má: Vilém

Zprávy

Velikost textu:

Data z Británie a Německa dokazují: Je to pandémie očkovaných

Data z Británie a Německa dokazují: Je to pandémie očkovaných

Čertsvá data Bezpečnostní zdravotní služby (Health Security Agency), Velké Británie dokazují, že v průběhu října se neočkovaní občané Velké Británie podíleli na všech v Britanii Covidem onemocnělých 39%, na všech hospitalizovaných 34%  a na všcch na Covid zemřelých 19%.

Ilustrační foto
1. prosince 2021 - 07:20

Zatímco očkovaní se na všech v Británii onemocnělých podíleli 61%, na všech hospitalizovaných 66% a na všech zemřelých 81 procenty, píše v komentáři Paul Craig Roberts.

Přiložená tabulka dokazuje, jak zde od 43 do 46 týdne letošního roku stoupal ve třech uvedených kategoriích (onemocnění, hospitalizace, smrt), podíl očkovaných (červená barva), na úkor neočkovaných (barva modrá).


S takto vyvíjevícím se stavem věcí (a při pohledu na zobrazenou tabulku), se může lehce stát, že očkovaní budou požadovat, aby jim v zájmu nešíření své infekce mezi neočkované bylo na pár měsíců dovoleno zůstat doma.

Zdravotnická data z Německa dosvědčují totéž, co data britská. Protože „vakcína“ ničí vrozený lidský imunitní systém, činí lidi vnímavějšími na onemocnění nejen Covidem, ale i dalších virů a nemocí. Takže i v Německu platí, že federální státy s nejvyšší proočkovaností vykazují i nejvyšší podíl tzv. nadměrných úmrtí. „Toto je třeba vyjasnit“, žádají dva němečtí statistikové“. A to ještě předtím, než budou přijata jakákoli další politická opatření, namířená na ještě vyšší proočkovanost lidu“.

Uprostřed listopadu informovala americká agenura Associated Press (AP), že navzdory velmi nízké pročkovanosti vykazuje Afrika jen zcela nepatrný počet případů onemocnění na Covid. Jen šest procent lidí zde bylo očkováno a Světová zdravotnická organizace (WHO), označila Afriku za Covidem nejméně postiženou oblast světa.

(rp,prvnizpravy.cz,překlad: Lubomír Man,pcroberts,foto:arch.)

Souhlasíte s tím, že odbory pohrozily vládě vyhlášením generální stávky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
51%
Ne
transparent.gif transparent.gif
24%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
25%