Svátek má: Justýna

Zprávy

Velikost textu:

Alles Schall und Rauch: Nemůžeme žít bez virů

Alles Schall und Rauch: Nemůžeme žít bez virů

Politici předstírají, že chrání naše zdraví vymýcením virů s drastickými omezeními našeho způsobu života.

Ilustrační foto
7. prosince 2020 - 09:01

Říká se, že dojde k omezení pohybu a neustálému nošení roušek tak dlouho, dokud už nebude nikdo infikován. Tento přístup je protiústavní, ekonomicky velmi škodlivý a zdravotně kontraproduktivní. Proč? Bez virů by na této planetě nebyl život, píše vin Freeman na blogu Schall und Rauch.

Počet virů kolem nás je více než deset kvintilionů, číslo s 31 nulami. Většina z nich je pro nás neškodná a jsou velmi důležití pro náš ekosystém, v oceánech, na souši i v pralesech.

Skupina virů se nazývá bakteriofágy nebo zkráceně fágy, což hovorově znamená „požírač“ bakterií. Tyto viry se specializují na bakterie jako hostitelské buňky. Jako požírači bakterií tyto viry zabraňují explozi bakteriální populace, což by způsobilo velmi velké problémy. Pouze tak může na Zemi existovat rozmanitost mikrobiálního života.

S odhadovaným počtem 10 až 30 kvintilionů ve všech mořských vodách jsou fágy běžnější než jakýkoli druh živé bytosti a tvoří takzvaný virioplankton, který je první fází řetězce mořských potravin, jako je tomu u fytoplanktonu. Tento fotoautotrofní plankton v oceánu zase produkuje 50 procent kyslíku, který dýcháme a potřebujeme k životu.

Tento rostlinný plankton nebo řasy využívají sluneční světlo, oxid uhličitý (CO2) a vodu k výrobě organického materiálu v procesu fotosyntézy, který slouží jako potrava pro další větší druhy zvířat v celém řetězci, včetně krabů a ryb, které lidé zase spotřebují.

Vidíme tedy, že viry jsou velmi důležité pro životní cyklus na této planetě, navíc je to sdělení pro „klimatickou“ Gretu a další klimatické záchranáře, že viry snižují množství CO2 ve vzduchu.

Lidstvo se s viry za poslední stovky tisíc let velmi dobře vyrovnalo, jinak bychom neexistovali. Pokusit se je zabít je nemožné a zabilo by to i nás. Pokud máte dobrý imunitní systém, nemusíte si dělat starosti s viry, protože tělo je normálně trénováno, aby s nimi bojovalo. Tento obranný program se přenáší na novorozence v mateřském mléce. A tam začíná problém.

Která matka na Západě stále kojí? Kde jinde můžete vidět dítě kojené na veřejnosti? Korporace jako Nestlé masivní propagandou přesvědčovaly matky, aby dávaly dětem drahé umělé jídlo z lahví, což je obrovský obchod. Matčiny protilátky však chybí.

Mohu vám říci, že v Rusku, a zejména zde v Abcházii, jsou děti obvykle krmeny mateřským mlékem po dobu nejméně jednoho roku. To je to, co proč příroda obdařila žena prsy, na co jiného? Po porodu přichází mléko. Pouze v perverzní západní kultuře byla tato dobrá metoda výživy téměř zrušena a prsa se staly objektem čistého sexu.

Britský přírodovědec Charles Darwin je považován za jednoho z nejdůležitějších přírodovědců kvůli svým zásadním příspěvkům k evoluční teorii. Jeho teorie se v zásadě rovná tvrzení, že v přírodě přežívají jen ti nejsilnější a tato síla se předává další generaci. To platí pro všechny živé bytosti.

Proto vzniklo lidstvo, lidé se silným imunitním systémem měli potomky a ostatní zemřeli předčasně. Co ale dělá naše takzvaná „moderní“ společnost? Dělá vše pro to, aby slabí přežili a rozmnožovali se. To platí pro všechny oblasti, protože nic nesmí zemřít a vše je dotováno, uměle udržováno naživu.Banky a společnosti obecně nesmějí bankrotovat kvůli „pracovním místům“, která jsou zachráněna penězi z daní, tj. státními dluhy. Ale jsou „mrtvé“, existují pouze jako zombie. Polovinu ekonomiky mezitím tvoří zombie společnosti, které buď již neprodukují nic, nebo věci, které trh nechce. V důsledku toho dochází k plýtvání a zneužití obrovského množství peněz a zdrojů.

Toto je socialismus, který udržuje naživu věci, které měly dávno zemřít. Již 100 let nejsme v evoluci, ale v devoluci, lidská rasa zdegeneruje to, co se nazývá jako „člověk“ a „křesťan“. To produkuje pouze závislé. Slabí jsou povýšeni, ti, kteří se nemohou postarat o svou vlastní existenci, jsou krmení, lenost je odměněna, nekvalifikovaní jsou povýšeni.

Používají se kvóty, například polovina členů představenstva musí být ženy, nebo obsazení hollywoodských filmů musí brát v úvahu „menšiny“ a nový James Bond je černoška, která umí a dokáže víc než její předchůdci. .. směšné. Je opravdu špatné, když ve školním systému odstraníte překážky pro „slabé“, aby udělali zkoušky a statistiky nevypadaly špatně.

Naopak, úspěch a podnikání jsou trestány a to, co jste získali, vám je odebráno. Čistou závist a zášť lze vidět všude. Rovnostářství chce udržet každého na nízké úrovni. Superbohatých se toto vyvlastnění netýká. Ano, dokonce financují kulturní marxismus, socialismus, ekofašismus a hygienickou diktaturu.

Totéž platí pro takzvaný „zdravotní systém“, který ve skutečnosti pouze léčí nemoci a léčí nemocné, neuzdravuje. Pouze nemocní přinášejí zisky, a ne zdraví. Proč se velmi málo dělá, aby se zabránilo vzniku nemoci? Běžná onemocnění, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární systém a rakovina, souvisí hlavně se špatnou výživou, obezitou a nedostatkem pohybu.

„Proč neexistuje vládní program na posílení imunitního systému nebo na hubnutí či fitness? To je místo, kde musíte začít s prevencí. Místo toho vás stát nutí nedělat nic ve svých čtyřech zdech, necvičit a konzumovat dovezené jídlo. Protože to vůbec není o zdraví. Je to o moci a kontrole, o strachu a strašení a o očkování každého, aby ještě více onemocněl,“ je přesvědčen von Freeman.


Ale zpět k virům. Máme integrovanou imunitu a naše těla mají schopnost získat imunitu vůči novým mikrobům. To znamená, že když je naše tělo konfrontováno s novými viry nebo bakteriemi, proběhne obranný proces učení, který nás udrží zdraví. Dokonce i naše DNA obsahuje stovky tisíc fragmentů virů. Naše těla se s viry potýkala velmi dlouho a jsou naší součástí. Jak jsem řekl výše, s viry vycházíme dobře, proto existujeme.

Viry, i když nejsou naživu, protože nemají vlastní metabolismus, mají strategii přežití. Hledají hostitele, ve kterém by se mohli množit. Proto se viry přizpůsobují. Hostitel nemá být zabit a další generace bude méně virulentní. Například virus španělské chřipky, který před 100 lety zabil 20 milionů a více lidí, je tu s námi dodnes, ale ve slabé formě.

Stručně řečeno, viry mají dobrou a špatnou stránku. Správným řešením je přirozené posílení vlastního imunitního systému. Vitamin D, zinek a vitamin C velmi dobře podporují a posilují imunitní systém. Důležitými faktory jsou také cvičení na čerstvém vzduchu, půst, zdravá strava s nízkým obsahem sacharidů, udržování normální hmotnosti a dostatek spánku.

Mimochodem, existuje něco, co žere viry? Ano, Picozoa byl objeven teprve před několika lety, kmen heterotrofních jednobuněčných organismů z domény eukaryot, který byl nově popsán v roce 2013. Jedná se o nejmenší formy živých bytostí volně se vznášejících ve vodě, mají velikost mezi polovinou a 3,8 µm (mikrometry) a nacházejí se ve velkém množství a hustotě ve všech oceánech. Picozoa se mimo jiné živí viry, končí komentář von Freeman.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)Koalice SPOLU podpořila tři kandidáty na post prezidenta republiky. Koho byste podpořili vy?