Svátek má: Nina

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 29.července 2021 za sportem? Na olympijské festivaly

Kam ve čtvrtek 29.července 2021 za sportem? Na olympijské festivaly

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Na olympijském festivalu v Praze si můžete zahrát i šachy
29. července 2021 - 09:24

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

      ve čtvrtek  29. července 2021



   Olympijské hry                                         


Praha, Brno - Olympijské festivaly 



Tokio (Japonsko) - Olympijské hry 2021  s českou účastí ... 

Střelba, plážový volejbal, tenis, vodní slalom a další ...


      Fotbal                                                                                                                



Evropská konferenční liga ... druhé předkolo


15:00  FC Šachťor Karaganda - FCSB
16:00  FK Liepaja - CSKA Sofia
17:00  FC Tobol Kostanaj - HNK Hajduk Split
18:00  FK Bodo/Glimt - Valur Reykjavík
18:00  FC Vorskla Poltava - Kuopion Palloseura
18:00  FK Sumgait - FK Čukarički Bělehrad
18:00  Keşla FK - PFC Soči
18:00  FC Honka Espoo - NK Domžale
18:00  Birkirkara FC - NK Olimpija Lublaň
18:00  FC Vaduz - Újpest FC
18:30  FC Levadia Tallinn -Dundalk FC
18:30  FC Santa Coloma - Hibernian FC
18:30  BK Häcken - Aberdeen FC
18:45  MŠK Žilina - Apollon Limassol FC
19:00  Maccabi Haifa FC - FC Dinamo Tbilisi
19:00  Hapoel Be'er Sheva FC - Arda Kardžali
19:00  Sivasspor - CS Petrocub
19:00  FC Milsami Orhei -  IF Elfsborg
19:00  BATE Borisov - FC Dinamo Batumi
19:00  AGF Aarhus - Larne FC
19:00  Valerenga IF - KAA Gent
19:00  FC Ašdod - FK Karabach
19:00  Raków Częstochowa - FK Suduva Marijampole
19:00  ACS Sepsi OSK - FC Spartak Trnava
19:00  Rosenborg BK - FH Hafnarfjördur
19:00  FC Torpedo Žodino - FC Kodaň
19:15  The New Saints FC - FK Kauno Žalgiris
19:30  Breidablik - FK Austria Vídeň
19:30  CS Fola Esch - FK Šachťor Salihorsk
19:30  Maccabi Tel-Aviv FC - FK Sutjeska
20:00  FK Škendija Tetovo - Riga FC
20:00  FK Borac Banja Luka - Linfield FC
20:00  Connah's Quay FC - FC Priština
20:00  Puskás Akadémia FC - RFS Riga
20:00  HNK Rijeka - Gżira United FC
20:00  AEK Atény FC - FK Velež Mostar
20:00  Śląsk Wrocław - FC Ararat Jerevan
20:00  Feyenoord Rotterdam - KF Drita
20:00  FK Partizani - FC Basilej
20:00  FK Vojvodina Novi Sad - FK Ponevěž
20:30  Universitatea Craiova - KF Laçi
20:30  Aris Soluň - FC Astana
20:30  Servette FC - Molde FK
20:45  DAC 1904 Dunajská Streda - FK Partizan Bělehrad
20:45  Bohemian FC - F91 Dudelange
20:45  NK Maribor - Hammarby IF
21:00  KS Vllaznia Shkodër - AEL Limassol
21:00  NK Osijek - Pogoň Štětín
22:00  CD Santa Clara - FK Shkupi

Lední hokej

Přípravné zápasy

18:00  HC Baník Sokolov - MOSTEČTÍ LVI
18:00  DRACI PARS ŠUMPERK - BK Nová Paka
18:00  JKH GKS Jastrzębie - HC Frýdek-Místek

Reprezentace do 17 let - Přípravný zápas

14:00  Švýcarsko - Česko

Tenis

Challenger Poznaň  ... osmifinále

11:00  Zdeněk Kolář - Pedro Cachin
12:30  Aleksandar Vukic - Jiří Lehečka

Bělehrad (Srbsko) - Turnaj žen

Kitzbühel (Rakousko) - Turnaj mužů

Cyklistika

Etapový závod Vysočina
(ps,  Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)