Svátek má: Barbora

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 25.srpna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, atletiku, tenis

Kam ve čtvrtek 25.srpna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, atletiku, tenis

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hraje se utkání Evropské konferenční ligy SK Slavia Praha - Raków Čenstochová
25. srpna 2022 - 11:23

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       ve čtvrtek 25. srpna 2022




  Fotbal                                                                                          


Istanbul (Turecko) - Losování základních skupin Ligy mistrů

18:00  Los základních skupin Ligy mistrů

Evropská konferenční liga (předkola) ... play-off

19:00  SK Slavia Praha - Raków Čenstochová
19:00  AIK Stockholm - 1. FC Slovácko
19:00  RZ Pellets Wolfsberger AC - Molde FK
19:00  Viborg FF - West Ham United
19:00  MOL Fehérvár FC - 1. FC Kolín nad Rýnem
19:00  Hapoel Be'er Sheva FC - Universitatea Craiova
19:00  Viking FK - FCSB
19:00  FC Twente - ACF Fiorentina
19:00  FC Basilej - CSKA Sofia
19:00  CFR Kluž - NK Maribor
20:00  RSC Anderlecht - BSC Young Boys
20:00  Hamrun Spartan FC - FK Partizan Bělehrad
20:00  OGC Nice - Maccabi Tel-Aviv FC
20:00  FC Ballkani - FK Shkupi
20:00  F91 Dudelange - KKS Lech Poznań
20:45  Royal Antverp FC - Istanbul Başakşehir FK
20:45  Linfield FC - RFS Riga
21:00  Gil Vicente FC - AZ Alkmaar
21:00  HNK Hajduk Split - Villarreal CF
21:00  SK Rapid Vídeň - FC Vaduz

Evropská liga (předkola) ... play-off

18:00  VMFD Žalgiris Vilnius - PFC Ludogorec Razgrad
18:00  AEK Larnaka FC - SC Dnipro-1
18:30  Silkeborg IF - HJK Helsinki
19:00  FC Šeriff Tiraspol - FC Pjunik
19:00  Sivasspor - Malmö FF
19:00  Fenerbahce Istanbul - FK Austria Vídeň
19:00  AC Omonia Nikósie - KAA Gent
21:00  Olympiakos FC - Apollon Limassol FC
21:00  Shamrock Rovers FC - Ferencvárosi TC
21:00  Heart of Midlothian FC - FC Curych

  Lední hokej                                                                            

Přípravné zápasy

17:00  BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň
17:00  Mountfield HK - Moser Medical Graz 99ers
17:00  HC Oceláři Třinec - HC Slovan Bratislava
17:00  Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary
17:30  HC Stadion Litoměřice - HC Slavia Praha
17:30  SC Marimex Kolín - HC Slovan Bratislava B
17:30  Piráti Chomutov - HC Slovan Ústí nad Labem
18:00  Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Dynamo Pardubice B
18:00  VHK ROBE Vsetín - PSG Berani Zlín
18:00  HC ISMM Kopřivnice - HK Opava
18:00  HHK Velké Meziříčí - BK Havlíčkův Brod
18:00  HC Kobra Praha - SHC Klatovy
18:00  HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC Stadion Vrchlabí
18:00  HKM Zvolen - HC RT TORAX Poruba 2011
18:00  HC Bobři Valašské Meziříčí - PSG Berani Zlín
18:00  SHKM Baník Hodonín - Hokej Vyškov
18:00  Orli Znojmo - SK Horácká Slavia Třebíč
18:00  HC ZUBR Přerov - HK Dukla Trenčín
18:00  IHC Králové Písek - HC Milevsko 1934
18:00  Vlci Žilina - AZ Havířov
19:00  EHC Black Wings Linz - Hockey Club Tábor

Tenis

Přerov - Turnaj ITF žen

Winston-Salem (USA) - Turnaj mužů

Cleveland (USA) - Turnaj žen

Granby (Kanada) - Turnaj žen

Praha - Turnaj I. ČLTK Prague Open 2022, challenger mužů ... dvouhra - 2. kolo


Lukáš Rosol - Jakub Menšík
Martin Cuevas - Marek Gengel
Petr Nouza  - Oleksij Krutych

New York (USA) - Kvalifikace na grandslamový turnaj US Open ... ženy - 2. kolo

17:00  Linda Nosková - Eugenie Bouchardová
18:30  Carolina Meligeni Alvesová - Linda Fruhvirtová
20:00  Sára Bejlek - Priscilla Honová

New York (USA) - Kvalifikace na grandslamový turnaj US Open ... muži - 2. kolo

20:00  Jozef Kovalík - Tomáš Macháč
20:00  Dalibor Svrčina - Dennis Novak

Atletika

Opava - Memoriál Miroslava a Jiřího Lesákových ve skoku o tyči

Biatlon

Ruhpolding (Německo) - MS v biatlonu na kolečkových lyžích

supersprint (junioři, juniorky)

Basketbal

Mistrovství Evropy hráček do 16 let

Cyklistika

Etapový závod Vuelta

6. etapa (Bilbao - San Miguel de Aguayo, 180 km)

Les Gets (Fr.) - Mistrovství světa na horských kolech

15:00 cross country juniorky
17:00 cross country junioři

Tel Aviv (Izrael) - Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice

Badminton

Tokio (Japonsko) - Mistrovství světa v badmintonu

Střelba

Larnaka (Kypr) - Mistrovství Evropy ve střelbě z brokových zbraní



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)



Označili byste Rusko jako teroristický stát?

Ano
transparent.gif transparent.gif
28%
Ne
transparent.gif transparent.gif
44%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
28%