Svátek má: Ondřej

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 12.srpna 2021 za sportem? Na fotbal a do Pardubic

Kam ve čtvrtek 12.srpna 2021 za sportem? Na fotbal a do Pardubic

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Cyklistika se jede okolo Polska
12. srpna 2021 - 10:02

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...





      Fotbal                                                                                    


Evropská liga 2021/2022 ... odveta třetího předkola


20:45  Celtic Glasgow  -  FK Jablonec

Konferenční liga ... odveta třetího předkola

19:00  FC Viktoria Plzeň - The New Saints
17:00  Alaškert FC - FC Kajrat Almaty
18:00  HJK Helsinki - Neftçi Baku
19:00  VMFD Žalgiris Vilnius - NŠ Mura
19:00  Anorthosis Famagusta FC - SK Rapid Vídeň
20:00  St. Johnstone FC - Galatasaray Istanbul

Lední hokej

Přípravné zápasy

17:00  BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň
17:00  HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice
17:30  HC Verva Litvínov - Rytíři Kladno
17:30  HC Energie Karlovy Vary - Mountfield HK
17:30  HC Vítkovice Ridera - PSG Berani Zlín
17:30  HC Sparta Praha - ČEZ Motor České Budějovice
17:30  HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí nad Labem
17:30  HC Rakovník - Piráti Chomutov
18:00  HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec
18:00  HC Děčín - HC Letci Letňany
18:00  MOSTEČTÍ LVI - HC Kobra Praha
18:00  SHC Klatovy - HC Příbram
18:00  HK Poprad - AZ Heimstaden Havířov
18:00  SC Kolín - HC Benátky nad Jizerou
18:00  HC Baník Sokolov - Hockey Club Tábor
18:00  DRACI PARS ŠUMPERK - HC ZUBR Přerov
18:00  HC Stadion Vrchlabí - HC Slavia Praha
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC RT TORAX Poruba 2011
18:00  VHK ROBE Vsetín - HC Frýdek-Místek
18:00  SK Horácká Slavia Třebíč - Orli Znojmo
18:30  SKLH Žďár nad Sázavou - SHKM Hodonín

Tenis

Challenger Meerbusch ... osmifinále

17:45  Daniel Altmaier - Vít Kopřiva

Challenger Praha 2  ... osmifinále

12:30  Filip Cristian Jianu - Jonáš Forejtek

Montreal (Kanada) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

18:00  Sara Sorribesová-Tormová - Kateřina Siniaková
19:30  Karolína Plíšková - Amanda Anisimovová
21:00  Petra Kvitová - Camila Giorgiová

Toronto (Kanada) - Turnaj mužů

Atletika

Čína - Mítink Diamantové ligy

Basketbal

Debrecín (Maďarsko) - Mistrovství světa juniorek

Volejbal

Kuřim - Příprava žen před ME

17:00  Česko - Slovensko

Vídeň (Rakousko) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

12:45 Perušič, Schweiner (2-ČR) - Doppler, Horst (28-Rak.)

13:00 play off - 1. kolo: Hermannová, Štochlová (5-ČR) - Kvapilová, Williams (25-ČR)

Cyklistika

Novi Sad (Srbsko) - Mistrovství Evropy v závodech horských kol

17.00 štafety

Polsko - Etapový závod Kolem Polska (WorldTour)

Kanoistika

Saber (Španělsko) - Mistrovství Evropy ve sjezdu na divoké vodě

Veslování

Plovdiv (Bulharsko) - Mistrovství světa juniorů

(ps, Prvnizpravy.cz  & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)