Svátek má: Miloš

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 11.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, volejbal

Kam ve čtvrtek 11.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, volejbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V Olomouci se hraje přátelské utkání ve fotbale Česko - Kuvajt
11. listopadu 2021 - 10:24

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


      ve čtvrtek  11. listopadu 2021



      Fotbal                                                                                        


Reprezentační příprava ... listopad 2021


18:30  Česko - Kuvajt  v Olomouci

MOL Cup ... osmifinále

15:00  FK Jablonec - FK Varnsdorf

Kvalifikace MS (Evropa) ...  skupina A

18:00  Ázerbájdžán - Lucembursko
20:45  Irsko - Portugalsko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina B

18:00  Gruzie - Švédsko
20:45  Řecko - Španělsko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina H

18:00  Rusko - Kypr
20:45  Slovensko - Slovinsko
20:45  Malta - Chorvatsko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina J

18:00  Arménie - Makedonie
20:45  Rumunsko - Island
20:45  Německo - Lichtenštejnsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina A

18:00  Chorvatsko - Estonsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina B

19:00  San Marino - Izrael

Kvalifikace ME U21 ... skupina G

20:00  Anglie - Česko

Kvalifikace ME U21 ... skupina H

13:00  Makedonie - Ukrajina
20:45  Francie - Arménie

Mezinárodní přípravné zápasy ...

18:00  Srbsko - Katar
18:30  Ukrajina - Bulharsko

Kvalifikace na mistrovství světa 2022 ... jihoamerická zóna CONMEBOL

22:00  Ekvádor - Venezuela

Lední hokej

Euro Hockey Tour

17:30  Rusko - Finsko

Kvalifikace žen na OH

12:00  Maďarsko - Polsko v Chomutově
16:00  Česko - Norsko v Chomutově

Tenis

Turnaj mistryň  ... Chichén-Itzá

21:00  Maria Sakkariová - Iga Šwiateková

Turnaj mistryň ... skupina B

Karolína Plíšková - Garbine Muguruzaová

Linec (Rakousko) - Turnaj žen

Stockholm (Švédsko) - Turnaj mužů

Milán (Itálie) - Turnaj mistrů hráčů do 21 let

Challenger Bratislava ... osmifinále

11:00  Kacper Żuk - Jiří Lehečka
14:30  Frederico Ferreira Silva - Dalibor Svrčina

Basketbal

Kvalifikace na mistrovství Evropy žen 2023 ... skupina I

18:30  Nizozemsko -  Irsko
18:45  Česko - Bělorusko

Volejbal

Extraliga žen ...  12. kolo

17:00  Olymp Praha - Prostějov
17:00  Ostrava - Frýdek-Místek
17:00  Šternberk - Olomouc
18:00  Liberec - KP Brno
19:00  Šelmy Brno - Přerov

Itapema (Brazílie) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Florbal

Extraliga žen ... 14. kolo

17:00  Únětická 12 Tatran Střešovice -  K1 Florbal Židenice
17:00  FBC ČPP Ostrava - FbŠ Bohemians
17:00  Panthers Praha - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
17:00  MITEL Florbalová akademie MB - KM automatik FBK Jičín

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)