Svátek má: Běla

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 30.října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam v sobotu 30.října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hrají se zápasy tuzemských basketbalových soutěží žen i mužů
30. října 2021 - 13:59
 
Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      v sobotu 30. října 2021



      Fotbal                                                                                        


FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 13. kolo

15:00  FC FASTAV Zlín - SK Dynamo Č. Budějovice
15:00  FK Teplice - FC Slovan Liberec
18:00  SK Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  13. kolo

10:30 MFK Vyškov -  MFK Chrudim
14:30 1. SK Prostějov - SK Líšeň 2019
14:30 1.FK Příbram - FK Fotbal Třinec

Slovenská Fortuna liga ... 11. kolo

18:00  MFK Tatran Liptovský Mikuláš - DAC 1904 Dunajská Streda
18:00  MFK Ružomberok - SKF ORION TIP Sereď
18:00  MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
18:00  MFK Zemplín Michalovce - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa

Liga žen  ... 10. kolo

11:00  Lokomotiva Brno - Pardubice
14:00  Slavia Praha - Liberec


Lední hokej

Chance Liga ...  17. kolo

16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha
17:00  SK Trhači Kadaň - HC Dukla Jihlava
17:00  DRACI PARS ŠUMPERK - VHK ROBE Vsetín
17:00  SC Kolín - HC RT TORAX Poruba 2011
17:00  HC Benátky nad Jizerou - HC ZUBR Přerov
17:00  HC Frýdek-Místek - HC Stadion Vrchlabí
17:00  AZ Heimstaden Havířov - HC Stadion Litoměřice
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - SK Horácká Slavia Třebíč

Tenis

Challenger Lima ... semifinále

19:00  Vít Kopřiva - Nicolas Jarry

Courmayeur (Itálie) - Turnaj žen

Kluž (Rumunsko) - Turnaj žen

Petrohrad (Rusko) - Turnaj mužů

Vídeň (Rakousko) - Turnaj mužů

Basketbal

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA ... 10. kolo

17:30  USK Praha - Nymburk
17:45  Kolín - Ostrava
18:00  Hradec Králové - Olomoucko
18:00  Opava - Děčín
18:00  Jindřichův Hradec - Pardubice
18:00  Brno - Ústí nad Labem

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ...  6. kolo

17:00  Slavia Praha - Strakonice
17:00  USK Praha - Hradec Králové

Turnaj Evropské ligy žen (EWBL)

15:00  Piešťanské Čajky - Kibirštis MRU
17:30  Žabiny Brno - Olimpia Grodno

Volejbal

Extraliga mužů ... 6. kolo

16:00  Brno - Ostrava
17:00  České Budějovice - Kladno
17:00  Příbram - Ústí nad Labem
18:00  Karlovarsko - Lvi Praha
18:00  Liberec - Zlín
18:00  Odolena Voda - Beskydy

Extraliga žen ... 10. kolo

17:00  Přerov - Liberec
17:00  Olomouc - Frýdek-Místek
17:00  Šternberk - Prostějov
18:30  Šelmy Brno - Olymp Praha

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  9. kolo

16:30 HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice
18:00 HC ROBE Zubří - Lovci Lovosice
18:00 HBC Ronal Jičín - Talent tým Plzeňského kraje
18:00 HCB Karviná - SHC Maloměřice - Brno


MOL liga žen ...  8. kolo

16:00  Házená Kynžvart - DHC Sokol Poruba
16:00  Iuventa Michalovce - DHC Plzeň
17:00  HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa
17:30  DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc

Florbal

Livesport Superliga .... 12. kolo

17:00  FBC ČPP Ostrava - FBŠ Hummel Hattrick Brno

Extraliga žen ...  10. kolo

17:00  FBC ČPP Ostrava -  1. SC TEMPISH Vítkovice
17:00  Panthers Praha - FbŠ Bohemians
17:00  MITEL Florbalová akademie MB - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice

Cyklistika

Stuttgart (Německo) - Mistrovství světa v sálové cyklistice

Futsal

Liga mistrů ... základní skupina 4

17:00  Plzeň - Ťumeň
20:00  Pesaro - Kajrat Almaty

Dostihy

Most - Českomoravská cena
Rovinový dostih (1400 m, tříletí a starší koně)




(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)