Svátek má: Bořivoj

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 19.června 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, cyklistiku

Kam v sobotu 19.června 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, cyklistiku

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Na Slovensku se koná mistrovství Česka a Slovenska v cyklistice
19. června 2021 - 10:57

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

      v  sobotu  19. června 2021



      Fotbal                                                                                                                




Euro 2021  ... skupina E

21:00  Španělsko - Polsko

Euro 2021 ... skupina F

15:00  Maďarsko - Francie
18:00  Portugalsko - Německo


      Fotbal                                                                                                                


Přípravný zápas

10:30  FK Dukla Praha - AC Sparta Praha B

Copa América - mistrovství Jižní Ameriky ... skupina A

Argentina -  Uruguay
Chile -  Bolívie

Liga žen ... 6. kolo nadstavby - skupina o titul

11:00  Viktoria Plzeň - Slavia Praha
11:00  Sparta Praha - 1. FC Slovácko

Lední hokej

Ostrava - Mistrovství světa v parahokeji

Tenis

Berlín (Německo) - Turnaj žen

Birmingham (Velká Británie) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

13:30  Coco Vandewegheová - Marie Bouzková
13:30 Darja Kasatkinová - Tereza Martincová

Halle (Německo) - Turnaj mužů

Londýn  (Velká Británie) - Turnaj mužů

Prostějov - Challenger mužů Moneta Czech Open

Atletika

Kluž (Rumunsko) - První liga mistrovství Evropy družstev

Basketbal

Hamburk (Německo) - Přípravný turnaj mužů

17:00  Česko - Itálie
20:30 Německo -  Tunisko

Volejbal

Evropská liga žen ... semifinále

16:00  Španělsko - Chorvatsko
19:00  Česko - Bulharsko

Florbal

Přípravný zápas (ženy)

16:00  Finsko - Česko

Motorismus

Bezděkov - Hlavní závod mistrovství ČR v offroad trialu

10:00  

Le Castellet (Francie) - Kvalifikace na Velkou cenu Francie, závod MS vozů formule 1

15:00

Rallye Hustopeče - závod mistrovství ČR v automobilových soutěžích

Sachsenring (Německo) - Kvalifikace na Velkou cenu Německa, závod MS silničních motocyklů

12:35

Cyklistika

Mistrovství ČR v silniční cyklistice

Závod s hromadným startem (ženy, junioři, juniorky)

Baseball

Extraliga ... nadstavbová skupina o titul

13:00  Eagles Praha - Sokol Hluboká
13:00  Hroši Brno - Draci Brno
15:00  Tempo Praha - Arrows Ostrava

Kanoistika

Markleeberg (Německo) - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Hokejbal

Extraliga

14:00  HBC Hradec Králové 1988 - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
14:00  HBC Hostivař - TJ Kovo Praha
14:00  Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Most
14:00  HBC Plzeň - TJ Snack Dobřany

Parkur

Olomouc - Parkurový závod Světového poháru CSI2*-W

Stockholm (Švédsko) - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Plavání

Ústí nad Labem - Mistrovství ČR

Setúbal (Portugalsko) - Olympijská kvalifikace v dálkovém plavání

Triatlon

Prachatice - Závod Světového poháru Xterra v terénním triatlonu

Otrokovice - Mistrovství ČR v dlouhém triatlonu Moraviaman

Kitzbühel (Rakousko) - Mistrovství Evropy ve sprint triatlonu

Ragby  

Letní pohár ... 3. kolo

Finále: Praga Praha - Tatra Smíchov    ve Vysočanech u Rokytky  pozor změna od 13 hodin
O třetí místo: Sparta Praha - Slavia Praha  na Podvinném Mlýně 14 hodin
O páté místo: Říčany - RC Přelouč od 16 hodin na hřišti Josefa Kohouta



(ps, Prvnizpravy.cz  & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)