Svátek má: Statní svátek

Sport

Velikost textu:

Kam v pátek 9.dubna 2021 za sportem? Na mužský fotbal, veslování

Kam v pátek 9.dubna 2021 za sportem? Na mužský fotbal, veslování

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Play off kvalifikace o ME žen se hraje bez diváků v Chomutově Česko - Švýcarsko
9. dubna 2021 - 12:20
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...


    v pátek 9. dubna 2021




Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ...  26. kolo

18:15  FK Pardubice - Bohemians Praha 1905

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  17. kolo

16:00  FC Vysočina Jihlava - FK Fotbal Třinec

Play off kvalifikace o ME žen ... úvodní zápasy

16:00  Česko -  Švýcarsko

Baseballová Extraliga v Česku začne se souhlasem Ministerstva zdravotnictví 9. dubna 2021

18:00  Ukrajina - Severní Irsko
19:30  Portugalsko - Rusko

Lední hokej

Slovenská liga ... čtvrtfinále play off, 5. zápas

18:00  Michalovce -  Trenčín

Basketbal

Liga žen ...  o 3. místo, 2. zápas

17:00  KP Brno - Žabiny Brno

Volejbal

Extraliga mužů ... o 3. místo, 2. zápas

17:00  Lvi Praha - Liberec

Extraliga mužů ... finále, 2. zápas

17:00  České Budějovice - Karlovarsko

Cyklistika

Káhira (Egypt) - Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice

Španělsko - Etapový závod Kolem Baskicka (WorldTour)

Baseball

Extraliga


19:00  Olympia Blansko - Hroši Brno
19:00  Eagles Praha - Sokol Hluboká
19:00  Draci Brno - Blesk Jablonec

Futsal

Kvalifikace o mistrovství Evropy ... 8. skupina

20:20 Česko - Polsko

Vzpírání

Moskva (Rusko) - Mistrovství Evropy ve vzpírání

Moderní pětiboj

Sofia (Bulharsko) - Závod SP v moderním pětiboji

Veslování

Varese (Itálie) - Mistrovství Evropy

09:30 rozjížďky
16:00 opravy

Stolní tenis

Extraliga mužů ... čtvrtfinále play off, 2. zápasy

17:00  SKST Charvát Havířov - TTC Enfireex Ostrava
17:00  TJ Sokol PP Hradec Králové - SKST Cheb


(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)