Svátek má: Miloš

Sport

Velikost textu:

Kam v pátek 23.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, baseball

Kam v pátek 23.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, baseball

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hraje se derby Sparta - Slavia i když jen ve futsale
23. dubna 2021 - 12:25

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...


    v pátek 23. dubna 2021




Fotbal

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  20. kolo

14:30  SK Líšeň 2019 - FK Viktoria Žižkov

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021  ...  finále

17:00  Liberec - Třinec

Slovenská liga ... semifinále play off

18:00  Slovan Bratislava - Zvolen

Tenis

Challenger Řím ... čtvrtfinále

14:00  Lorenzo Giustino - Vít Kopřiva

Barcelona (Španelsko) - Turnaj mužů

Budapešť (Maďarsko) - Turnaj mužů

Istanbul (Turecko) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

16:00  Elise Mertensová - Kateřina Siniaková

Stuttgart (Německo) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

14:00  Ashleigh Bartyová - Karolína Plíšková
17:00  Elina Svitolinová - Petra Kvitová

Volejbal

Cancún (Mexiko) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

18:00 Perušič, Schweiner (ČR) - Seidl, Waller (Rakousko)
21:00 Hermannová, Nausch Sluková (ČR- Borgerová, Sudeová (Německo)

Motorismus

Chorvatská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Cyklistika

Itálie/Rakousko - Etapový závod Kolem Alp

Baseball

Extraliga

19:00  Olympia Blansko - Arrows Ostrava  
19:00  Eagles Praha - Blesk Jablonec
19:00  Draci Brno - Sokol Hluboká

Box

Kielce (Polsko) - Mistrovství světa juniorů

Šachy

Jekatěrinburg (Rusko) - Turnaj kandidátů

Futsal

První liga ... čtvrtfinále play off, 2. zápasy

19:30  Helas Brno - Teplice
20:00  Slavia Praha - Sparta Praha
20:00  Liberec - Chrudim

Gymnastika

Basilej (Švýcarsko) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Zápas

Varšava (Polsko) - Mistrovství Evropy v zápase

Plavání

Velká cena Pardubic

Stolní tenis

Extraliga mužů ... semifinále play off, 2. zápas

18:00 ST Praha - SKST Cheb

Guimaraes (Portugalsko) - Evropská kvalifikace jednotlivců na OH v Tokiu

Jachting

Vilamoura (Portugalsko) - Olympijská kvalifikace v jachtařských třídách Laser a Laser Radial

 (ps, Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)