Svátek má: Eliška

Regiony

Velikost textu:

Koupaliště Lhotka zahájilo šestou koupací sezónu

Koupaliště Lhotka zahájilo šestou koupací sezónu

Oblíbené biotopové koupaliště na Lhotce otevřelo své brány prvním letošním návštěvníkům. Vstupné zůstalo od minulé sezóny beze změn. Standard služeb chce městská část Praha 4 dále zvyšovat.

Koupaliště Lhotka
3. června 2023 - 12:30

Pro veřejnost otevřelo koupaliště letos poprvé dnes v 10 hodin. Od pondělí do čtvrtka bude mít během června areál otevřeno od 10 do 18 hodin, od pátku do neděle pak od 9 do 19 hodin. Během letních prázdnin bude otevírací doba prodloužena až do osmé hodiny večerní. Základní vstupné zůstalo beze změn. Dospělí tedy zaplatí za celý den 150 Kč, děti do 15 let a senioři nad 65 let 100 Kč.

„Jsem rád, že se podařilo zachovat původní vstupné, moc se na vás těšíme. Přijďte si zaplavat a zasportovat na nejhezčí přírodní koupaliště v Praze,“ zve veřejnost starosta Ondřej Kubín (ODS).

„Díky příznivému vývoji počasí a stavu podzemních vod je koupaliště momentálně v zásobování vodou z vrtů plně soběstačné. Také díky tomu se nám daří udržovat vysokou kvalitu vody v biotopu. Koupaliště chceme v dalších letech rozvíjet a dál zvyšovat standard služeb. Pravidelní návštěvníci se mají rozhodně na co těšit,“ uvedl místostarosta Jan Hušbauer (ANO 2011).Aktuální obsazenost koupaliště, teplotu vody a kompletní ceník vstupného najdete na stránkách www.koupaliste-lhotka.cz.

Prazskenovinky.cz informoval JiříÍ Bigas tiskový mluvčí Úřadu MČ Praha 4.

(jv,prazskenovinky.cz foto:úmč)Pakliže jste volili Petra Pavla za prezidenta, učinili byste tak dnes znovu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
30%
Ne
transparent.gif transparent.gif
42%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
28%