Svátek má: Markéta

Regiony

Velikost textu:

Dopravní opatření na komunikaci Vinohradská

Dopravní opatření na komunikaci Vinohradská

Od pátku 17. do pondělí 20.března 2023 bude omezen provoz na komunikaci Vinohradská v Praze 2 před křižovatkou s komunikací Legerova.

Ilustrační foto
16. března 2023 - 12:30

Důvodem je oprava kabelových komor spol. CETIN a.s., která bude mít dopad na zhoršení průjezdnosti křižovatkou. Na komunikaci Vinohradská ve směru do centra bude po dobu opravy kabelových komor od 6:00 hodin 17. března do 15:00 hodin 20. března uzavřen pravý jízdní pruh, pro provoz zůstane zachován pouze jeden jízdní pruh.

Provoz v oblasti křižovatky Vinohradská x Legerova je již v současné době komplikován uzavřením levého jízdního pruhu na komunikaci Legerova (úsek Vinohradská – U divadla), kde se rekonstruuje kanalizace.

Doporučujeme proto řidičům, aby zejména v pátek a v pondělí při svých cestách zvolili v rámci možností trasu mimo tuto lokalitu, kde lze očekávat velké dopravní zdržení.Další opravy kabelových komor CETIN a.s., která provozuje telekomunikační síť v ČR, jsou plánovány v termínech: 24. - 27. března v Praze 5, komunikace Strakonická, 31. března – 3. dubna v Praze 2, komunikace Ječná a 7. – 11. dubna v Praze 2, komunikace Resslova.

Informoval Magistrát hl. m. Prahy.

(jv,prazskenovinky.cz foto:arch.mhmp)Je podle Vás vysílání České televize objektivní a vyvážené?