Svátek má: René

Politika

Velikost textu:

Základem státu je rodina, ve které táta s mámou vychovávají děti

Základem státu je rodina, ve které táta s mámou vychovávají děti

Jak uvedl šéf opozičního hnutí SPD Tomio Okamura, tradiční rodina si od státu zasluhuje všestrannou podporu a ochranu. A v této souvislosti to také od něj schytal prezident Petr Pavel, a to v souvislosti s jeho tiskovkou v Bruselu. 

Tomio Okamura (SPD)
25. dubna 2023 - 10:30

„Až sem vede šílená neomraxistická genderová teorie a politická korektnost. Jak informovaly Novinky.cz, Brit Steffen McAndrew šel darovat krev, ale zdravotníci jej odmítli, protože nechtěl uvést, zda je těhotný. 

McAndrew na místě sdělil, že je muž, a tak otěhotnět nemůže. Tak je snad jasné podle pohlaví, že muž nemůže být těhotný. I když trans-genderovém světě už asi vlastně ne. V krásném novém světě genderistů budou muži menstruuovat a rodit děti," napsal Okamura s tím, že hnutí SPD brání normál í svět pro normální lidi. 

„Šílená neomarxistická genderová ideologie tvrdí, že pohlaví je sociální konstrukt (a je libovolně volitelné a měnitelné), nikoli biologická danost. Sociální inženýři pak chtějí, aby si chlapci hráli s panenkami, nosili šatičky a v dospělém věku, aby snad kojili či rodili děti. To je proti přírodě i proti zdravému rozumu. Nemyslíte? A nyní genderisté dokonce tvrdí, že existuje 100 pohlavních identit… A proč ne rovnou 1000? A proč ne 10 000?


Každý ale ví, že existují dvě pohlaví – muž a žena. Ostatní jsou problémy s identitou. A každý ví, že manželství a rodinu mohou založit jen muž a žena. Vůči těmto lidem s odlišnými preferencemi máme mít soucit, jejich životní styl se ale nesmí stát pro společnost normou či vzorem k obdivu.

Sexuální orientace je soukromou záležitostí každého. Hnutí SPD odmítá perzekuci homosexuálů či trans-sexuálů a homosexuálové i trans-sexuálové mají dle nás právo na stejné občanské svobody jako ostatní občané. Největším nebezpečím pro homosexuály jako osoby je v současnosti nenávistný islám, který prosazuje trest smrti za homosexualitu. Podle hnutí SPD je základem státu ale tradiční rodina, ve které táta s mámou vychovávají děti. Tradiční rodina si od státu zasluhuje všestrannou podporu a ochranu," uzavřel svůj příspěvek předseda opozičního parlamentního hnutí SPD. 

Také jsme psali:

V této souvislosti se také o něco později ještě Tomio Okamura obul do nově zvoleného prezidenta Petra Pavla, a to v souvislosti s jeho tiskovou konferencí v Bruselu.

„Myslím si, že řada lidi nyní začíná litovat toho, že volila Petra Pavla prezidentem. Petr Pavel na tiskové konferenci v Bruselu podpořil manželství pro stejnopohlavní páry i  adopci dětí homosexuály. Vyzval také k ratifikaci Istanbulské úmluvy. Zkritizoval vládu Petra Fialy (ODS), že se nepřipojila k žalobě Evropské komise na Maďarsko kvůli maďarskému zákonu, který zakazuje propagaci homosexualistické ideologie. Vidíme, že prezident Pavel tedy naplňuje neomarxistickou agendu globalistů a ještě útočí na konzervativní vlastenecké Maďarsko a rozbíjí Visegrád. Istanbulská úmluva apriorně diskriminuje muže a vyvolává "třídní boj“ mezi pohlavími," napsal Okamura s tím, že hnutí SPD všechny uvedené věci prosazované Pavlem odmítá a prosazuje tradiční a hodnoty a národní suverenitu.

(nov, prvnizpravy.cz, foto: fb)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Souhlasíte a podporujete stávku odborářů?

Ano
transparent.gif transparent.gif
21%
Ne
transparent.gif transparent.gif
8%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
71%