Svátek má: Andrea

Politika

Velikost textu:

Větvička: Surikaty dostaly chuť na Budvar

Větvička: Surikaty dostaly chuť na Budvar

Rok po volbach a nedluho před finančně - ekonomickym kolapsem vytušily vladni opičky, že pobyt ve vladě nemusi trvat tak dluho, jak se jim chvilu po volbach zdalo, píše bloger Ladislav Větvička.

Ladislav Větvička
19. června 2022 - 06:20

A tak zkušaju realizovat starodavne napady. Člověk ani nevi, jestli to robi proto, aby si trochu urvali z pryvatyzovaneho medvěda, nebo se snaži zavděčit svojim ameryckym sudruhum, keři se desitky roku snaži kupit si nas, ziskat pro sebe ochranne znamky a rozšiřit do zbytku světa jejich podivnu pivni limonadu s nazvem Budweiser. Kdo ju zkusil, bude trvat na tym, že pro dobro lidske rasy musime zrobit všecko, abyzme temu zabranili.

Děvucha, keru volily 3% voliču, vypustila pokusny balonek s myšlenku pryvatyzovat narodni podnik Budvar. Setkala se ze silnym odporem, což je jedno z mala světelek v teto temne době.Kdyby se ty napudrovane postavičky ve vladě staraly o to, aby nam protektor nebral eletryku a neprodaval ju předraženu zpět. Kdyby se staraly o to, aby rusky plyn šel k nam přimo a ne předraženy přes protektora. Kdyby se staraly o to, aby stat neokradal občana tym, že z litru benzina si zebere skoro 20,-Kč. Pak by jim člověk odpustil aji to, že se dostaly k moci rozhodnutim Ustavniho sudu.

Ale surikaty nerobi nic. Enem sleduju, jak se stat, ekonomika a hlavně lidi řiti do propasti.

Stare valašske přislovi řika - "když si u koryta, nemlaskej". Plati to nejenom pro zvěř.


(rp,prvnizpravy.cz,blog,foto:arch.)Je řešením krize demise současné vlády?

Ano
transparent.gif transparent.gif
37%
Ne
transparent.gif transparent.gif
33%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
30%