Svátek má: Miloš

Politika

Velikost textu:

Štěpánek: EU je společenství, které nám pomáhá z problémů...

Štěpánek: EU je společenství, které nám pomáhá z problémů...

Evropská unie je společenství, které nám pomáhá z problémů, do kterých bychom se nikdy nedostali, kdyby je předtím sama Evropská unie nezpůsobila, píše na facebooku Petr Štěpánek.

Petr Štěpánek
30. října 2021 - 04:20

Na pomoc nám z Bruselu posílají naše vlastní peníze, přičemž si za ně můžeme dle rozhodnutí bruselských zeleně pomazaných hlav zbudovat hlavně to, co vůbec nepotřebujeme.

Nyní spolu s Bruselem poručíme větru a dešti. Ten vítr v peněženkách už začal. Vichřice s lijákem v podobě Green Dealu dorazí co nevidět. Češi to přijímají s nadšením, a proto volili strany "bruselské pětky".A jaké byly reakce?
  • A do toho máme doktory jako Džamila, kteří stanoví diagnózu z fotografie. Měli by jí sebrat diplom.
  • Ano... v Sušici zrekonstruovalo vedení města včele se starostou (ODS) lesopark ostrova "Santos" s kioskem, parketem a dětským hřištěm za cca 28 milionů z dotací EU... Ten byl před tím v dobrém stavu a stačila jen částečná rekonstrukce která by stála zlomek této částky. I to je způsob jak zcela zbytečně utratit mraky peněz a ještě se přitom být v prsa jakej jsem kabrňák a co všechno jsem udělal a zařídil. Normální socialismus... V současnosti využili této podivné doby a dělají tam jen akce které sami "vybrali"... To už jsem někdy v minulosti zažil kdy nám jim podobní soudruzi říkali co můžeme a co ne !!!
  • Nelze napsat lépe
  • To jste vystihl dost přesně.
  • Můžeme jen doufat a věřit tomu,že ta budoucí vláda ani nevznikne.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)