Svátek má: Medard

Komentáře

Vyškrtne vedení ČSSD některé své členy?

Ve svých vyjádřeních mne – v souvislosti se změnou stanov ČSSD, která umožňuje vyškrtnout z kandidátky pro krajské volby kandidáty podezřelé z korupce – napadli předseda ústecké krajské organizace ČSSD Arno Fišera a jeho pravá ruka, partner hejtmanky Jany Vaňhové, Roman Houska, „významný ústec...


Oběma vadí princip, který jsem v striktně ČSSD prosazoval, totiž princip tzv. presumpce viny.

Ptám se, proč zrovna těmto lidem princip presumpce viny tolik vadí a proč tolik oslavovali můj odchod z čela ČSSD? Jedinou odpovědí je, že mají tuny másla na hlavě a obávají se, že na ně samotné či na jejich partnery může být s narůstajícími podezřeními okolo Fondu hejtmanky či rozdělování evropských fondů EU z ROP Severozápad tento princip uplatněn a oni by se poroučeli, konečně, do politického záhrobí, kam ostatně oba již několik let patří.
 
Po těchto obhroublých, přisprostlých vyjádřeních, které připomínají mafiánský slovník, se oba pánové jasně odhalili a ukázali šíři prohnilosti nejen ústecké ČSSD. Jsou to veřejné stvrzenky na jejich korupci. Je symbolické, že tyto lidi hájí za peníze kraje místopředsedkyně ČSSD a stínová ministryně pro boj s korupcí Marie Benešová.
 
Jiří Paroubek

 

Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano
transparent.gif transparent.gif
13%
Ne
transparent.gif transparent.gif
33%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
54%