Svátek má: Jaromír

Komentáře

Senátor Doubrava – padouch nebo hrdina?

Hladinu pravdy, ale hlavně lásky u nás rozbouřil senátor Doubrava svou dovolenou na Krymu.


Projevuje se to například žádostí senátora Růžičky o její prověření, a případné odhalení zločinů, kterých se touto cestou, a setkáním s jejich nepřítelem dopustil. Pokud vám zmíněná láska nejde dohromady se smyslem prověřování, uznávám to a vysvětluji, že pokud bych označil tyto projevy přízně senátora Růžičky a všech, kteří nad Doubravovou zradou zatoužili po jeho politické popravě za šíření nenávisti proti členu senátu, stala by se z toho práce pro BIS, a to skutečně nikomu nepřeji.

Po přečtení seznamu toho, proti čemu se, někdy sám, v senátu postavil a hlasoval, bych hledal mezi jeho předky nositele genů Jana Husa. Postavit se EU zastoupené naším senátem křičícím – hle kacíř narušující nedotknutelnost viry v naši pravdu a neomylnost – to chce skutečně odvahu! Kde ji bral Hus, víme. Rád bych se zeptal Pana senátora, kde ji čerpá on. Nevěřím, že celý senát uznává právo Ukrajiny na Krym patřící od roku 1783 Rusku, nebo v neposkvrněné početí války Ukrajiny s Ruskem, ale současná atmosféra v senátu a naší společnosti vůbec, silně připomínající, přes všechny ty mobily, koncil v Kostnici 1414 až 1418 – a to slabé umlčí.Naše zem dokáže v každé době vyprodukovat dostatek Jidášů, u kterých peníz nebo postavení způsobí přilnutí tu k fašismu, tu k leninismu, dnes k multikulturalismu pozoruhodně kombinovaného s nenávistí k Rusům a nekritickou láskou k Ukrajincům. Tato čistá, nezištná a upřímná láska způsobí, že tak jako ukrajinští mocipáni obětují svým a zájmům USA životy svých občanů, obětují naši mocipáni svým a zájmům EU naši životní úroveň, a zbytky státní svrchovanosti.

Jsem rád, že se v senátu našel jeden „potomek“ Jana Husa. Doufám, že se v naší zemi narodil i potomek Jana Žižky, a nemusí se ani jmenovat Jan, ale třeba Jaroslav.  

Karel Petřík

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Karel Petřík 

12. září 2023
Jsme jen národem, který si zas neumí vládnout. Naší účastí v EU omlouváme politickou a hospodářskou destrukci naší země, ale svou neschopností najít a zvolit si politiky, kteří budou schopni prosazovat naše zájmy, jsme to vše sami zavinili.

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Karel Petřík 

5. září 2023
Před pár dny nám oznámila, ať se připravíme, tedy naše republika, na dlouhou válku s Ruskem, a masivní přesuny i pobyt vojsk NATO na našem území.

Slovní průjem lidovce Bartoška

Slovní průjem lidovce Bartoška

Karel Petřík 

29. srpna 2023
Tentokrát v nedělním dopoledním programu na TV PRIMA se na poslance z SPD mluvícího o snížení porodnosti, obrátil s otázkou: „ Jak spolu souvisí nákup letadel F35 a porodnost?“

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Karel Petřík 

22. srpna 2023
Setkání vlastenců mělo již tradičně velmi příjemnou atmosféru. Přednášky k palčivým problémům současnosti byly také tradičně velmi zajímavé a nutící k zamyšlení.

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

Karel Petřík 

13. srpna 2023
Někdo možná čekal větší rachot, ale i jedna kostka může strhnout lavinu.

Ukrajině – Věrni zůstaneme!??

Ukrajině – Věrni zůstaneme!??

Karel Petřík 

8. srpna 2023
Když z každé budovy, na které vlaje ukrajinská vlajka, odejde na Ukrajinu jeden náš odhodlaný občan nebo občanka, vytvoříme možná docela slušný oddíl.

Kdybyste měli na výběr, na post premiéra ČR byste zvolilli: