Svátek má: René

Komentáře

Ján Čarnogurský

politik a advokát

Nedovolme, aby se George Soros smál jako poslední

Vražda Jana Kuciaka a jeho přítelkyně byl zločin, který si zasluhuje nejpřísnější potrestání pachatele-ů i objednatelů vraždy.

K odhalení pachatelů nevede cesta odstraněním současného vedení ministerstva vnitra a policie, ale naopak posílením ministerstva vnitra a policie. K odhalení pachatelů nás přivede kriminalistika a naopak odvede na scestí politika.

Opozice a další skupiny chtějí potlačit kriminalistiku a nastolit chaotickou politiku. Igor Matovič má být zárukou, že vyšetřování vraždy se povede odborně?

Zvláštní pozornost vyvolává v nás zpráva, že v těchto dnech přišel na Slovensko odborník George Sorose na barevné revoluce - čti: na protiústavní zvrhávanie vlád a parlamentů!

Jeho příchod staví i vraždu Jana Kuciaka do nového světla. Když před čtyřmi lety Majdan na Ukrajině ochabuje, najednou se objevili snajpři a postříleli asi stovku demonstrantů a policistů - berkutovců. V prvních dnech a týdnech tatáž média, které i u nás chtějí zneužít vraždu Jana Kuciaka na destabilizaci vlády, obviňovali za střelbu exprezidenta Janukovyče. Dnes víme, právě ze západních zdrojů, že snajpry si objednali tehdejší demonstranti proti Janukovyčovi a dnešní ústavní činitelé kyjevské Ukrajiny.


Potřeboval někdo vraždu Jana Kuciaka, aby vyhnal neinformované lidi do ulic proti vládě, která některým kruhům na Západě nevyhovuje? Vždyť jinak vražda Jana Kuciaka nedává smysl.

Obracíme se na slovenské vlastence, aby se nedali zneužít. Je třeba tlačit na ministra vnitra Roberta Kaliňáka a na prezidenta policejního sboru Tibora Gašpara, aby vedli vyšetřování vraždy novináře a jeho přítelkyně s absolutně nejvyšší intenzitou a čas od času informovali veřejnost, nakolik to průběh vyšetřování umožní.

Přichází v úvahu vytvoření paralelního vyšetřovacího výboru opozice a demonstrantů, který ať také vede vyšetřování a ať také čas od času zveřejní výsledky.

Nedovolme, aby se George Sosors smál jako poslední.

Jménem správní rady Slovensko-ruské společnosti JUDr. Ján Čarnogurský
hlavnespravy.sk


Souhlasíte a podporujete stávku odborářů?

Ano
transparent.gif transparent.gif
21%
Ne
transparent.gif transparent.gif
9%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
70%