Svátek má: Markéta

Komentáře

Hákové kříže jsou už také vnímané jinak?

Třeba jako symbol lásky k Německu?


Pokud jsou fašistické symboly Ukrajinců vnímány pouze jako nevinné podporování boje proti Rusům, pak by bylo vhodné označit dodané německé tanky hákovým křížem, aby se tak podtrhla historická spřízněnost Ukrajinců s Němci v boji proti SSSR ve 2.světové válce.
 
Z reakce p.Peszynského, Přibáně, a dalších na fašistické vlajky nad Václavským náměstím mám pocit, že není nic, co by naši prováleční aktivisté v chování ukrajinské strany odsoudili. Zabíjení civilistů – ticho. Zabíjení zajatců – ticho. Otevřené přihlášení se k fašismu – snaha o zlehčení a omlouvání. Stačí, když je to vše proti Rusům. Majitelé této nepochopitelná a fanatické nenávisti vidí jedinou formu jednání o míru v ruské kapitulaci. Tyto nenávistí zalykající se Čechy může ukojit pouze vyhlazení Ruska, nebo jejich vlastní hrdinská smrt v boji, případně jejich proměna na radioaktivní spad. Na rozptylu usilovně a úspěšně pracují. Jejich iracionalita i nenávist jsou mi lhostejné, ale musím protestovat proti jejich snaze o spálení mě a všech, co mám rád.Naše loutková vláda je schopna označit sto tisíc lidí protestujících proti ní, za proruské živly bez jediného důkazu, ale není schopna se ani ohradit proti mávání fašistickými vlajkami uprostřed Prahy. A proč také, když politruci v masmédiích dokáží velkou část národa přesvědčit, že není fašismus jako fašismus, neboť ten co je na naší straně bojuje za evropské hodnoty a za nás. Také holubice míru nejsou stejné. Ta naše je přikována k mírovému tanku.

Pokud v sobě nenajdeme dostatek mravnosti k odsouzení těchto nových pohledů a měřítek, těžko ubráníme svobodu a své životy. I O TOM VYDÁ SVĚDECTVÍ 11.3. VÁCLAVÁK!

Karel Petřík


Je podle Vás vysílání České televize objektivní a vyvážené?