Svátek má: Jana

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• mas mokre sny, ze rusova nemaji komu prodavat plyn a ropu - jen pockej do podzimu jak je budeme prosit. zopakuje se dnesni scenar usa, kteri se zacali svojii aktivitou lisat o plyn a ropu u kuby a venezuely, kde aktivovali falesne prevraty.
• vidis to ! rusum potopili jednu lod a ukrajinci si sami potopili v azovskem a cernem mori celou flotilu valecnych lodi, aby usetrili rusum praci - tomu se rika aktivita posahanych.
• tak si rikam a vidim, ze rusove maji cim valcit - kdyz jim to ukrosi rozestrileli. je to tim, ze rusove na ukrose zadupou a ti nejen zapadni zbrane nechaji na miste a utecou. proto take rusove stale obsazuji nova uzemi. A BANDEROVEC ZELENSKY JEN CUMI .
• ●Ruské tankové lodi bloudí mořem,Putin zalezlý v bunkru se žere hořem,jeho ropu už nikdo nechce,s fašounským vrahem to jede z kopce,marně jeho voteklá lebzna koumá,čumí dokola jak tupý Ňouma,na ropu z Ruska už všichni serou,a my z toho máme bžundu velkou
• urcite ty gulagy hitler stavel podle britskeho vzoru-kdyz s brity a amiky spolupracoval pomalu az do konce valky - bez radej do materske skolky at se neco dozvis a mozna naucis. imbecile.
• ..Henry Kissinger at radeji "dela do plen" a ne do valky!Skleroticky dedek by nemusel zit pod nadvladou valecneho zlocince-podali si ruce a uculovali jak de.bi-love!Jemu o nic nejde,jeho domov Putin nenapadl a dozije v klidu.
• ●A shrbená vzteklá votekla šulín masový vrahoun Putin,krysa s nehybnou levou rukou se zoufale drží stolu a se svým spoluvrahem Šojgu zíraj tupě na tu spoušť,co jeho chorý mozek postižený velikášskou demencí způsobil..A PREJ RUSKO JE SUPERVELMOC.ÁCHACHA
• ●Putler svolalRusy do zbraně,Ukrajinu že si přepadne,vedl kválce zemi celou,Ukrajinu mu prý berou!Přepadl už Krym,Donbas,Doněcko,prý mu patří tam všecko!Ve své snaze neustával,zbraněmi dál všude mával,spěnou vhubě vzteky ječel-teď vocas stáhl,tiše kňučel
• ●Vymyslel to krysí xicht voteklej,u Kyjeva mu však došel petrolej!Na žraní jim dali cibuli a erteple,prej jim to pak líp se Z pojede!Měsíc před Kyjevem stáli,Úkáčci to do nich pořád prali-tanky v šrotu,mrtví kolem,doprdele BěloRuska s V pak zdrhali honem
• -MEMENTO - UCHYLACKE VEMENO - VCERA JSI SE MEL DIVAT NA CT 24 A VIDEL BY JSI JAKOU PLANYRKU VEDE VE VALCE ZAPAD A CO SI PRI TOM VYMYSLI. - I V MINULOSTI DRAZDNY UVADI SE 30 - 100 000 CIVILNICH OBETI .
• ●Hitler se vyučil v RuSSku.Koncentrační tábory byly vystavěny podle ruSSkých gulagů,do r.1936 Hitlerova tanková vojska cvičila na ruSSkých polygonech,na přehlídce r.1941 byli čestní hosté důstojníci Wermachtu;RuSSové dodávali Německu rudu,uhlí do r.1941!
•  ●Národnost Rus se stane stejnou potupou,jako národnost Němec po 2.světové válce!Nacista-fašista byl přitom mnohem korektnější než dnešní fašisti-rušisti=rusáčtí lupiči,vrazi,przniči,znásilňov​​​​​​ači mrtvol!RUSÁK JE NEJVĚTŠÍ ODPAD Z CELÉHO SVĚTA!
• Ukrajinské úřady oznámily,že stejně jako Rus nehodlají dodržovat Minské dohody,chtějí získat jaderné zbraně,páč fašistický režim Putina Ukrajině jimi již mnohokrát vyhrožoval zničením,až je Rusové použijí,pak oplátkou po křižníku Moskva i na město Moskvu.
• JE TO TÁÁÁK JEDNODUCHÉ. KDYŽ ZVÍTĚZÍ UKRAJINA V ČÁSTI NEBO CELÁ,NEBO KDYŽ ZVÍTĚZÍ PUTIN, VŽDY SE VŠE ZAPLATÍ Z REPARACÍ ZE ZABAVENÉHO RUSKÉHO MAJETKU. Protože nácek Putin válku začal,je tedy agresor.A že je zabavavených aktiv Ruska hafo!
•  A co fašoun Putin, krysí xicht, ještě je voteklej?? Teď už rusákům sejmuli 15.generála z 20 nasazených, a na 130 plukovníků a přes 33 tisíc ruských polobranců. ..Má Putin ještě dost generálů a plukovniků jako náhradní díly??
• MEMENTO: Howno od howna pojde,když Rusák zas do Česka vejde!Za humny budou Rusáci,budou mít howno co na práci,my tu zas na ně budem dřít,v obchodě za to howna mít.Za humny atomky,ve vládě Pitomky,to se zas budem mít,a v ruských to sračkách budem hnít!
• Penzista Kanamata Butasev se nudil a tak letel v Su-25 bombardovat UKR; byl sundan ,katapultovat se nestacil;zpusobil hmotnou skodu kremlu,mel-li zenu ,udelal z ni vdovu!To je sluzba vlasti-dostane funus a metal ...
• Já St.Vaculík,kolínský zhovnadědek,jsem rád,že v LDN Lány hnípá prorusák agent StB Miloš Zeman,který ruským vrahům a čínským šmejdům co vyvinuli Covid dává informace z BIS o jejich nekalých rejdech v Česku=Na Hradě za něj vládnou velezrádci Mynář,Nejedlý
• Babiš s vládou ANO,ČSSD,KSČM a podporou SPD úspěšně řídil ČR jako Babišovu firmu.8let jeho Babišismu hrabišismu dokázalo významně zvýšit státní dluh o bilion,zvýšit dvojnásobně hodnotu ANOfertu o bilion,zdražit vše 2x, energie 3x. BLAHOPŘEJEM!
• kdyby se rusove pstili do krajny jak amici nebo nato - tak by byla ukrajina davno srovnana se zemi jako vetnam, irak, syre, lybie, jugoslavie, afganistan a jinde, tak by uz nebylo co resit . JENZE RUSOVE NEJSOU DOBYEK JAK ZAPAD.
• Děkujem Klausovi,že za hubičku rozkradl za souhlasu Zemana ČR pro oligarchy jako je Babiš,Kellner atd.,i pro Sudeťáky,jenž teď kritizuje.Zeman zlodějské dílo dokonal,další Sudeťáky přilákal na 30let odpuštěním daní..Z ČR tak nyní odchází 900miliard ročně
• Poradce vedoucího ukrajinské prezidentské kanceláře Michajlo Podoljak označil bývalého ministra zahraničí USA Henryho Kissingera, který v Davosu prohlásil, že Ukrajina bude muset učinit územní ústupky, za "davoského panikáře". Dědek jeden senilní!D
• Hrdinne Masiny;podriznout pokladnika a vzit platy pro lidi,to je podle tebe hrdinstvi?!UKRAST VŠECHEN URAN, VYTVOŘIT 200000 POLITICKÝCH VĚZŇŮ A ZAMŘÍZOVAT REPUBLIKU A RUSACKÝMI DACANY ZEMI TERORIZOVAT TOMU ŘÍKÁŠ TY HRDINSTVÍ?