Svátek má: Emanuel

Zprávy

Velikost textu:

Oskar Lafontaine: Farmaceutičtí lobbisté a politici opilí Covidem

Oskar Lafontaine: Farmaceutičtí lobbisté a politici opilí Covidem

Oskar Lafontaine je stále jedním z posledních politiků s napůl rozumnými názory a ukazuje se, že je hlasem rozumu v koronové hysterii, píše se v článke na německém webu PolitikStube.

Oskar Lafontaine, německý politik
10. srpna 2021 - 09:01

Již v červenci zveřejnil na Facebooku otevřená slova o politice německé spolkové vlády týkající se korony a nyní Lafontaine kritizuje klauzule ve smlouvách se společností Pfizer / Biontech a nabídkách očkování pro děti a mládež ve věku od 12 do 17 let.

Oskar Lafontaine píše v komentáři: Vždy můžete být překvapeni. Když jsem si přečetl uniklé smlouvy se společností Pfizer / Biontech na serveru NachDenkSeiten, oněměl jsem. Ve smlouvě se uvádí: „Kupující bere na vědomí, že dlouhodobé účinky a účinnost vakcíny nejsou v současné době známy a že vakcína může mít nežádoucí účinky, které v současné době nejsou známy ... Kupující tímto souhlasí se společností Pfizer, BioNTech a jejich přidružených společností a chrání je (...) před a proti všem žalobám, nárokům, jednáním, požadavkům, ztrátám, škodám, závazkům, odstupným, penále, pokutám, nákladům a výdajům “.Politici, kteří uzavírají takové smlouvy, jsou skutečnými covidioty. Technologie mRNA mohla pokročit díky státem financovaného základního výzkumu a vývoji vakcín stovkami milionů. Společnost Pfizer / Biontech nyní očekává letos zisk 33,5 miliardy USD. Nejméně by to bylo, kdyby byly v případě přemrštěných zisků dohodnuty splátky státu - nemluvě o tragédii uvolňování patentů rozvojovým zemím, které dostanou to, co v bohatých zemích není potřeba.


Doporučení ministrů zdravotnictví spolkových států nabídnout vakcíny dětem a mladistvým ve věku od 12 do 17 let spadá pod zneužívání moci a megalomanství. O čem tito političtí amatérští herci vlastně přemýšlejí? Znáte na rozdíl od výrobce dlouhodobé účinky vakcíny a už víte, že vakcína nebude mít žádné nežádoucí účinky? Počínaje bankéřem, politologem a farmaceutickým lobbistou Spahnem (německý ministr zdravotnictví) - na jaké profesionální znalosti se tyto dámy a pánové vlastně odkazují?

Je to záblesk světla v dnešní době, kdy mnozí zapomněli na normální myšlení, že existují lidé, kteří zveřejňují smlouvy se společností Pfizer / Biontech, a že ve Stálé komisi pro očkování jsou vědci a pediatři, kteří odolávají tlaku farmaceutických lobbistů a politikům opilým Covidem.“


Oskar Lafontaine je německý politik. V letech 1998 až 1999 byl spolkovým ministrem financí. Před tím byl od roku 1985 až do roku 1998 předsedou zemské vlády v Sársku. V letech 1995 až 1999 byl předsedou Sociálnědemokratické strany (SPD). V roce 2005 opustil SPD a od roku 2007 byl předsedou nově vzniklé Die Linke (Levice). V roce 2009 opustil spolkové politické funkce ze zdravotních důvodů.

(rp,prvnizpravy.cz,politikstube,foto:arch.)Je v pořádku, že na budově Národního muzea v Praze visí ukrajinská vlajka?

Ano
transparent.gif transparent.gif
41%
Ne
transparent.gif transparent.gif
59%