Svátek má: Jeroným

Zprávy

Velikost textu:

Koncentrační tábory v USA i pro popírače oficiálního výkladu o Covidu

Koncentrační tábory v USA i pro popírače oficiálního výkladu o Covidu

Je nepochybné, že koncentrační tábory byly hrozbou i prostředkem cíleným k udržení pořádku, řekl Albert Speer při norimberském procesu.

Ilustrační foto
5. října 2021 - 13:34

Není už otázkou, zda vláda USA strčí či nestrčí popírače oficiálního výkladu o Covidu-19 do tak zvaných detenčních (zadržovacích) táborů. Otázkou je, kdy se tak stane, píší v článku na LewRockwell.com John Whitehead a Nisha Whitehead.

Toto je zatím to, co víme: vláda má prostředky, svaly i motivaci k zadržování jednotlivců odmítajících podrobit se jejím rozkazům a nařízením, a to v obrovském množství věznic, detenčních center a v koncentračních táborech FEMA (federální agentura pro řízení mimořádných událostí), vydržovaných z peněz amerických daňových poplatníků.

Vše další je jen otázkou času.

Nezáleží už na tom, na jaký popud se horké tlačítko zmáčkne, zda to bude povinnost očkování, nebo imigrace, právo nosit zbrań, potraty, sńatky homosexuálů,, zdravotní péče, kritika vlády, protesty proti výsledkům voleb či cokoli dalšího A nezáleží už ani na tom, která ze stran bude svou vládu uplatňovat takto kladivem.


Základní kámen byl už totiž položen.

Podle ustanovení o zajištění osob na dobu neurčitou, zahrnutého do zákona schvalujícího národní obranu (NDAA), mohou prezident a vojenské složky zadržet a věznit americké občany, kteří jsou bez kontaktů k přátelům, rodině či soudům, jestliže je vláda bude pokládat za teroristy.

Takže nebude žádným překvapením, když pouhá kritika vlády či nesouhlas nechat se očkovat proti Covidu-19 by vám mohla poskytnout nálepku teroristy. Vždyť co už chybí k tomu, abyste byl považován za teroristu, když vláda s tak náruživou oblibou používá slova „protivládní“, „extrémistický“, „teroristický“ a navíc stejně ráda zaměňuje tato slova jedno za druhé. Tak např. Miisterstvo vnitřní bezpečnosti USA záměrně široce definuje extrémisty jako jednotlivce, vojenské veterány a skupiny, „které jsou v zásadě protivládní, staví pravomoc místní nad pravomoc federální, či pravomoc vládní zcela odmítají“.

Takže pozor! Vojenské veterány, vrácející se z Iráku a Afghánistánu lze charakterizovat jako extrémisty a potencionální domácí teroristy, protože mohou být rozlobení, rozčarováni, nebo následkem válečných zkušeností mohou trpět psychologickými problémy.

Deník New York Times ve svém úvodníku navíc varuje, že v očích policie můžete být protivládním extrémistou či domácím teroristou, jestliže máte obavy z toho, že vláda činí přípravy ke konfiskaci vašich ručních zbraní, že ekonomika USA má blízko k pádu, či jestliže věříte, že vláda brzy vyhlásí stanné právo. Či když blatníky svého auta ozdobíte nadměrným množstvím politicky či ideologicky laděných samolepek.

Podle FBI můžete pak být klasifikován jako protivládní extrémista či jako domácí teroristická hrozba, jestliže jste zastáncem spikleneckých teorií, či se odvážíte upsat se jakýkoli názorům, které jsou protikladné k názorům vlády.

Možnosti jsou v zemi neomezených možností prostě neomezené.

(rp,prvnizpravy.cz, vybral a přeložil Lubomír Man, LewRockwell.com,foto:arch.)

Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
67%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%