Svátek má: Soňa

Zprávy

Velikost textu:

Hill (TV): Do voleb se nevměšoval Kreml, ale vlastní tajné služby!

Hill (TV): Do voleb se nevměšoval Kreml, ale vlastní tajné služby!

Americký národní bezpečnostní aparát úmyslně vlil do médií tvrzení, že Putin zasahuje do prezidentské kampaně do roku 2020 na straně Donalda Trumpa a Bernie Sanderse.

Moderátoři TV Hill
27. února 2020 - 11:06

Podle moderátorů Hill TV Saagara Anghety a Crystal Ballové je to proto, že současný americký prezident a jeho hlavní soupeř jdou proti zájmům tohoto establishmentu.

Saagara Anghety: Je to vše směšné. Poslouchejte, je zábavné, že lidé využívají Trumpa jako zbraň ... Trump sám píše na Twitteru: „O tom jsem ani neslyšel!“ Odkud tyto informace pocházejí? Odkud přišla?

Crystal Ballová: Ano!

Saagara Anghety: Z hloubky byrokracie, selektivní slučování informací o prezidentovi a jeho nejpravděpodobnějším nástupci (Bernie Sanders).

Crystal Ballová: Ano!

Saagara Anghety: To je nějaký druh šílenství!

Crystal Ballová: Ano. Pojďme to vyjasnit: do voleb je přímé vměšování. A je to vměšování našeho národního bezpečnostního aparátu ...

Saagara Anghety:Správně!

Crystal Ballová: ... který chce svázat kandidátům, kteří jdou proti jejich zájmům, ruce a nohy. To, co se děje, je to jasné jako den! Nyní došlo k dalšímu příběhu: úředník národní bezpečnosti očividně zašel příliš daleko se svým briefingem pro Kongres, kde hovořil o tom, že Putin upřednostnil Trumpa a snažil se usnadnit jeho znovuzvolení. Jak prý tvrdí rozvědné údaje... Možná je to pravda, možná ne, ale rozvědkou to není potvrzeno. Nemůžete ale vydávat zbožná přání za skutečnost. Váš názor, vaše přání ohledně rozvědných zpráv nejsou totéž jako samotné rozvědné údaje. To znamená, že vidíte, jak se s tím manipuluje! Použijte zdravý rozum. Na volby v roce 2016 byly vynaloženy miliardy dolarů.


Saagara Anghety: Já vím.

Crystal Ballová: Samotná myšlenka, že Vladimir Putin ovlivnil tento skvělý americký znak svými špatně formulovanými memy, špatně přeloženými o Berniem a tak dále ... A že několik milionů dolarů mělo tak velký dopad, že to prostě změnilo výsledek voleb ... Je to prostě šílená myšlenka!

Upřímně řečeno, osobně se stydím, že jsem v určitém okamžiku věřila alespoň jednomu z nich. Protože teď je mi to tak jasné ...

Saagara Anghety: Ano

Crystal Ballová: ... jak se zneužívají k šíření strachu, hrůzy a posedlostí. Toto je nová „rudá hrozba“. A to vše slouží zájmům národního bezpečnostního aparátu.

Saagara Anghety: Také si pamatuji, v roce 2016 jsem si myslel: „Nevím nic o WikiLeaks ... Mám tyto informace z WikiLeaks zveřejnit?“ A teď řeknu, že ano, bylo to nutné, bylo to zcela legitimní. A pořád říkali: „Ale děláte přesně to, co Rusové chtějí!“ Pravda je, že když máte před očima skutečnou korupci, musíte ji zakrýt.

A tak to bylo. Když hovořili o Rusech, o této kampani na Facebooku a o všem ostatním, pravda byla taková, že v zemi došlo k tektonickému ekonomickému posunu, který nutil lidi k politickému přeskupení. O tom se mělo mluvit. Více než o čemkoliv jiném, o (bývalém řediteli FBI) Jamesi Comeymu, dopisech, ruské agitaci, o několika bezvýznamných milionech dolarů utracených za kampaně na Facebooku atd. To nemělo nic společného s tím, že se ekonomika zásadně změnila - to je vše!

Crystal Ballová: Ano.

Saagara Anghety: A že lidé s ní nebyli spokojeni ...

Crystal Ballová: Ano.

Saagara Anghety:... a v roce 2016 hlasovali proti ... hlasovali za své zájmy. Pro miliony lidí, kteří odevzdávají své hlasy na základě svých přání pro lepší život, je hluboce urážlivé, když jim je řečeno, že byli manipulováni dopisem Comeye nebo ruskou agitací.

(kou, prvnizpravy.cz, hilltv, foto: repro hilltv)