Svátek má: Zbyšek

Zprávy

Velikost textu:

Fox News: Američané toho mají dost – Bidenův rating spadl na další dno

Fox News: Američané toho mají dost – Bidenův rating spadl na další dno

<< VIDEO >> Čerstvé průzkumy veřejného mínění ukazují, že rating Joea Bidena opět klesl na rekordní minimum – jeho politiku dnes schvaluje pouze třetina občanů USA, uvádí Fox News.

Ilustrační foto
17. ledna 2022 - 06:20
 
Podle moderátora kanálu Dagena McDowella jsou Biden a jeho administrativa absolutně bezmocní lidé, kteří umí jen lhát, a Američané jsou z toho unavení.

Hodnocení Joe Bidena vytvořilo nový antirekord: Pouze 33 procent Američanů kladně hodnotí výsledky jeho práce. To znamená, že za pouhých 11 minulých měsíců tento ukazatel klesl o 17 procentních bodů. Tři otázky, které Američany nejvíce znepokojují, jsou to, jak prezident zvládá ekonomiku, zahraniční politiku a pandemii. Téměř polovina voličů je přitom přesvědčena, že politika prezidenta Bidena spíše společnost rozděluje než spojuje. 


 
„Dovolte mi shrnout tyto průzkumy v jazyce, kde jsem vyrůstal: „Fuj, Bidene, ty jsi parchant!“. A tak je to ve všem, ve všech otázkách, které nejsou Američanům lhostejné,“
uvedl Dagen MacDowell, moderátor Fox Business a pokračuje.

„Koronavirus? Ano, koneckonců byl zvolen na základě slibů, že s ním budou bojovat. Pamatujte, že v debatě před volbami Biden řekl Trumpovi: „Člověk, který má za sebou tolik úmrtí, nemůže být prezidentem." Takže loni za Bidena zemřelo na koronavirus více lidí než v prvním roce pandemie.  

Inflace? Reálné příjmy lidí klesají, loni se propad pohyboval někde kolem dvou a půl procenta, očištěno o inflaci. Ubližuje to obyčejným Američanům, štve to lidi a vše, co tento muž a jeho nohsledi umí, je lhát. Znovu a znovu lžou, jak o situaci na naší hranici, tak o Afghánistánu; říkají, že musíme utratit dalších 5 bilionů dolarů, abychom snížili inflaci – a že na to nemusíme utratit ani desetník.

Máme tu kombinaci prezidenta a administrativy, kteří se o všechny tyto věci prostě nestarají, jsou absolutně bezmocní, a když jsou přitlačeni ke zdi, začnou lhát. A lidé toho mají dost,“ dodává Dagen MacDowell, moderátor Fox Business.
 
(rp,prvnizpravy.cz,foxnews,foto:arch.)