Svátek má: Drahomíra

Sport

Velikost textu:

Třeba vyhrají fotbalisté Slavie ligu s 90 body a s celkovým skorem 30:0?

Třeba vyhrají fotbalisté Slavie  ligu s 90 body a s celkovým skorem 30:0?

Kdo přišel později do hlediště pražského Edenu nebo k televizní obrazovce, tak neviděl žádnou branku v úvodním utkání fotbalistů Slavie Praha v domácím prostředí svého svatostánku v Edenu. 

Jedna dramatická situace před brankou Teplic, která neskončila brankou
30. července 2017 - 01:14

Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz byly na místě děje ...

Devět minut stačilo totiž tureckému borci  ve slávistických službách Halilovi Altintopovi, aby se stal  také střelcem české ligy.  A vůbec bylo jedno, že první gól proměnil z penalty, kterou rozhodčí Pavel  Orel nařídil sice se zpožděním, ale přeci za údajné hraní rukou teplického borce Tomáše Vondráška.

Jde o druhé utkání, které fotbalisté Slavie Praha vyhráli, ale jen s hubeným výsledkem 1:0 a ještě z penalty. Navíc brankář Jan Laštůvka dosáhl sté nuly v lize. 


A tak možná nějakého vtipálka napadne, zda-li se obhájci mistrovského titulu nepustí do opětného získání mistrovského poháru jen s jednobrankovými výhrami s  nulou. Pak by se to naplnilo, co ještě asi žádný fotbalový klub v nejvyšší soutěži nedokázal.  Na konci HETligy by mohla Slavia Praha mít devadesát bodů, celkové skore 30:0 a její  brankář Laštůvka  by měl na konci celkem 129 nul v lize.

Bylo by to úžasné, ale druhé kolo hrají borci Slavie s Baníkem Ostrava.

Praha 29. července 2017
HETliga  první kolo

Slavia Praha - FK Teplice 1:0 (1:0)
Branka: 9. Altintop z penalty *  Rozhodčí: Orel - Paták, Hájek * ŽK: Ščuk, Bílek - Vondrášek, Rezek, Červenka, Jeřábek * Diváci: 11 097.
Slavia Praha: Laštůvka - Frydrych, Bílek, Jugas, Bořil - Souček, Ščuk (80. Ngadeu) - Mingazov (59. Van Buren), Altintop (71. Hušbauer), Zmrhal - Mešanovič. Trenér: Šilhavý.
Teplice: Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob (89. Král) - Ljevakovič, Kučera - Fillo, Rezek, Vošahlík (81. Haljeta) - Vaněček (68. Červenka). Trenér: Šmejkal.

SportovniListy.cz napsaly ...
Třeba vyhrají fotbalisté Slavie Praha ligu s devadesáti body, ale s celkovým skorem 30:0?

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)