Svátek má: Martina

Sport

Velikost textu:

Klokani potřebují navnadit další permanentkáře třeba góly na Letné

Klokani potřebují navnadit další permanentkáře třeba góly na Letné

Úspěch na Letné by se fotbalistům Bohemians Praha moc  hodil. Podle nich  také z čistě obchodního hlediska, neboť klokani zatím na sedadla ve svém fotbalové chrámu v  Ďolíčku prodali asi 1700 celosezónních permanentek.

Martin Hašek a Michal Šmíd na setkání s medii před první ligovým kolem
29. července 2017 - 11:11

I když proti loňsku jsou již v plusu o 350 tisíc korun, výhra v prvním kole by se hodila. "Hrajeme  doma  až ve 2. kole s Karvinou, a zájemci čekají na poslední chvíli," bylo sděleno na tradičním setkání se zástupci medii.

Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz byly na místě děje ...


"Dostal jsem prostě za úkol zvítězit na Spartě, aby byla vlna permanentkářů ještě větší. Já ale stejně ještě nikdy neřekl hráčům, že jdeme získat jen bod," prohlásil kouč Martin Hašek, jehož tým není zcela bez zdravotních i jiných problémů.


Nutno dodat, že v minulé sezóně se Bohemians  zachránili skutečně až v samém závěru a to v předposledním kolem domácím zápasem  právě s Karvinou.

"Mohu prozradit jeden z bodů mojí smlouvy je, že mám vypsaný bonus za umístění v první polovině tabulky, tedy do osmé příčky. Pro mě je to přání a postupný cíl. Nebude však jednoduché ho naplnit," prohlásil Martin Hašek zvláště, když sázkové kanceláře řadí klokany mezi nejpravděpodnější druhý sestupující tým.

K tomu kdosi se zástupců pražského nízkonákladového klubu poznamenal, že si nepamatuje, že by tomu na začátku ligy bylo někdy jinak.

V prvním kole hrají klokani 30. července 2017  na Letné se Spartou Praha.

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)