Svátek má: Naděžda

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 15. srpna 2019 za sportem? Na fotbal nebo na hokej

Kam ve čtvrtek 15. srpna 2019 za sportem? Na fotbal nebo na hokej

Sportovní program bývá ve čtvrtek   většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

V Plzni se hraje utkání FC Viktoria Plzeň - Royal Antverpy z Evropské ligy
15. srpna 2019 - 06:55

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na  kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       ve čtvrtek  15. srpna 2019



   Fotbal   


Evropská liga 2019/2020 .... odveta - 3. předkolo
19:00  FK Mladá Boleslav - FCSB
19:30  Trabzonspor - AC Sparta Praha
20:00  FC Viktoria Plzeň - Royal Antverpy

18:00  HJK Helsinki  - Riga FC
18:30  FC Dinamo Tbilisi - Feyenoord Rotterdam
18:45  FK Spartak Moskva - FC Thun
19:00  HŠK Zrinjski Mostar - Malmö FF
19:00  FK Zorja Luhansk - CSKA Sofia
19:00  FK Suduva Marijampole - Maccabi Tel-Aviv FC
19:00  FK Šachtěr Salihorsk - Turín FC
19:00  Apollon Limassol FC - FK Austria Vídeň
19:00  Bnei Yehuda Tel Aviv FC - Neftçi Baku
19:00  BATE Borisov - FK Sarajevo
19:00  Yeni Malatyaspor - FK Partizan Bělehrad
19:00  AIK Stockholm - FC Šeriff Tiraspol
19:30  Hapoel Be'er Sheva FC - IFK Norrköping
19:30  The New Saints FC - PFC Ludogorec Razgrad
20:00  AEK Atény FC - Universitatea Craiova
20:00  La Valletta FC - FC Astana
20:30  RC Štrasburk - PFC Lokomotiv Plovdiv
20:30  Eintracht Frankfurt - FC Vaduz
20:30  Aris Soluň - Molde FK
20:30  AZ Alkmaar - Mariupol
20:30  PSV Eindhoven - FK Haugesund
20:30  KAA Gent - AEK Larnaka FC
20:45  Wolverhampton Wanderers - FC Pjunik
20:45  Aberdeen FC - HNK Rijeka
20:45  Rangers FC - FC Midtjylland
20:45  SC Braga - Brondby IF
21:00  Espanyol Barcelona - FC Luzern



   Lední hokej    


Přípravné zápasy
16:30  HC Dukla Jihlava  - Česko
17:00  EV Zug  -  HC Vítkovice Ridera
17:00  HC Slovan Ústí nad Labem - Dresdner Eislöwen
17:00  HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice
17:00  ComArch Cracovia Kraków - AZ RESIDOMO Havířov
17:30  Bílí Tygři Liberec - KooKoo Kouvola
17:30  BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov
17:30  Piráti Chomutov - HK Sibir Novosibirsk
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - SK Horácká Slavia Třebíč
18:00  BK Havlíčkův Brod - Hockey Club Tábor
18:00  HC Benátky nad Jizerou - EHC Lausitzer Füchse
18:00  HC Frýdek-Místek - HC Oceláři Třinec
18:00  HC Kometa Brno - HC Olomouc
18:00  Draci Šumperk - HK Martin
18:00  HC Draci Bílina - MOSTEČTÍ LVI
18:00  SKLH Žďár nad Sázavou - SC Kolín
18:00  HC Slovan Bratislava - HC Energie Karlovy Vary

Memoriál Zbyňka Kusého
19:00  Orli Znojmo - HC Košice

Turnaj pěti (U17)
15:00   Česko - Slovensko

Zubr Cup
18:00  HC ZUBR Přerov - PSG Berani Zlín

Basketbal

Podgorica (Černá Hora) - ME hráčů do 16 let, divize B čtvrtfinále
Česko  -  Polsko

Volejbal

Moskva (Rusko) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Cyklistika

Silniční etapový závod Binck Bank Tour

Silniční etapový závod Czech Cycling Tour

1. etapa (týmová časovka 16,2 km)

Golf

Vysoký Újezd - Turnaj Czech Masters série European Tour


Horolezectví

Hačiodži (Japonsko) - Mistrovství světa ve sportovním lezení
Obtížnost
04:00 semifinále muži a ženy, 12:00 finále ženy, 13:00 finále muži


Orientační běh

Östfold (Norsko) - Mistrovství světa v orientačním běhu


Vodní lyžování

Putrajaya (Malajsie) - Mistrovství světa ve vodním lyžování


Zápas

Tallinn (Estonsko) - Mistrovství světa juniorů v zápase



Stolní tenis


Panagjurište (Bulharsko) - Turnaj série World Tour



Festival nového cirkusu

PRAHA - Letní Letná



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)