Svátek má: Naděžda

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 11. července 2019 za sportem? Dívejte se na tenis

Kam ve čtvrtek 11. července 2019 za sportem? Dívejte se na tenis

Sporto vní program bývá i ve čtvrtek většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Auta značky ŠKoda provází Tour de France
12. července 2019 - 08:48

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na  kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       ve čtvrtek  11. července  2019



   Fotbal   

Evropská liga - 1. předkolo
19:00  SK Brann - Shamrock Rovers FC
19:00  Molde FK - KR Reykjavík
19:00  Maccabi Haifa FC  -   NŠ Mura
19:00  Brondby IF - FC Inter Turku
19:00  Debrecín VSC - FK Kukësi
19:00  Malmö FF - Ballymena United FC
19:00  Crusaders F.C. - B36 Tórshavn
19:30  CS Fola Esch - FC Čichura Sačchere
20:00  Connah's Quay FC -  Kilmarnock FC
20:00  NK Olimpija Lublaň - FK RFS Riga
20:30  FK Zeta - MOL Fehérvár FC
20:30  FK DAC Dunajská Streda - Cracovia Kraków
20:30  FCSB - FC Milsami Orhei
20:30  Europa FC - Legia Varšava
20:30  FK Čukarički Bělehrad  - FC Banants
20:45  St Patrick´s Athletic FC - IFK Norrköping
20:45  Aberdeen FC - RoPS Rovaniemi
20:45  Cork City FC - FC Progres Niederkorn
20:45  Cliftonville FC - FK Haugesund
21:00  NK Široki Brijeg - FC Kajrat Almaty
21:00  FC Honvéd Budapešť - VMFD Žalgiris Vilnius
22:00  Breidablik - FC Vaduz
22:00  UMF Stjarnan - FC Levadia Tallinn

Evropská liga (předkola) - 1. předkolo
15:30  FC Pjunik - FK Shkupi
16:00  FK Ordabasy Šymkent - FC Torpedo Kutaisi
16:45  FK Ventspils - KF Teuta Durrës
17:00  Alaškert FC - FK Makedonija Ďorče Petrov
17:30  KF Laçi - Hapoel Be'er Sheva FC
17:30  AEK Larnaka FC - CS Petrocub
17:30  JK Trans Narva -  FK Budućnost Podgorica
18:00  Kuopion Palloseura - FC Vitebsk
18:00  Sabail FK - Universitatea Craiova
18:00  FC Flora Tallinn - FK Radnički Niš
18:30  Balzan FC - NK Domžale
18:30  FK Riteriai - KÍ Klaksvík
18:30  MFK Ružomberok - PFC Levski Sofia
19:00  FC Dinamo Tbilisi - La Adelita UE Engordany
19:00  FK Liepaja - FC Dinamo Minsk
19:00  FK Kauno Žalgiris - Apollon Limassol FC
19:00  FK Radnik Bijeljina - FC Spartak Trnava
19:00  CSF Speran?a Nisporeni - Neftçi Baku
19:00  Akademija Pandev - HŠK Zrinjski Mostar
19:00  FC Šachťor Soligorsk - Hibernians FC



    Tenis 
   


  Londýn (Spojené království Velké Británie) - Grandslamový turnaj Wimbledon  


Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále
15:00  W. Koolhof, K. Peschkeová - A. Sitak, L. Siegemundová

Dvouhra ženy - semifinále
14:00  Elina Svitolinová - Simona Halepová
15:30  Serena Williamsová - Barbora Strýcová



Cyklistika



Etapový závod Tour de France
6. etapa (Mylhúzy - La Planche des Belles Filles, 160,5 km)


Kanoistika

RAČICE  - ME U23 a MEJ v rychlostní kanoistice


Rychlostní kanoisty čeká mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let v Račicích



   Neapol (Itálie) - Světová letní univerziáda  

Třicátá Letní světová univerziáda startuje v italské Neapoli


Inline hokej


   BARCELONA (Španělsko) - Mistrovství světa v inline hokeji organizace FIRS  

DRZONKÓW (Polsko) - Mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji


Vzpírání

KIŠINĚV (Moldavsko) - Mistrovství Evropy juniorů ve vzpírání


Střelba

GYENESDIÁS (Maďarsko) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě na běžící terč

LONATO (Itálie) - Mistrovství světa ve sportovní střelbě z brokových zbraní

skeet ženy a junioři - finále


Stolní tenis

GEELONG (Austrálie) - Turnaj série World Tour

OSTRAVA - Mistrovství Evropy juniorů

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)