Svátek má: Iva

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 21.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, judo

Kam v sobotu 21.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, judo

Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Fotbalisté Bohemians hrají s Teplicemi
21. listopadu 2020 - 12:00

Někdy je to zvláště v těchto dnech dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...



  

    v sobotu 21. listopadu 2020




Fotbal
FORTUNA:LIGA 2020/2021 ...  8. kolo

14:00  FK Mladá Boleslav -  FK Pardubice
16:00  Bohemians Praha 1905 - FK Teplice
16:00  SK Sigma Olomouc - MFK Karviná
18:30  Slezský FC Opava - SK Slavia Praha

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  8. kolo

13:30  FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem
13:30  FK Slavoj Vyšehrad - FK Fotbal Třinec
13:30  FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf
13:30  MFK Chrudim - 1. SK Prostějov

Slovenská Fortuna liga ...  14. kolo

14:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - FC Spartak Trnava
14:00  MFK Zemplín Michalovce - FK Senica
14:00  ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
15:00  MŠK Žilina - AS Trenčín
17:00  FC Nitra - FK DAC Dunajská Streda

Lední hokej
Chance Liga ...  6. kolo

17:00  HC Baník Sokolov - SK Horácká Slavia Třebíč

Chance Liga  ...  11. kolo

15:00  HC Benátky nad Jizerou - HC Stadion Vrchlabí
16:00  HC Dukla Jihlava -  AZ Heimstaden Havířov
17:00  HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov

Chance Liga ...  11. kolo

17:30  HC Dukla Jihlava - SK Trhači Kadaň
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč -  HC Slovan Ústí nad Labem
18:00  VHK ROBE Vsetín -  HC ZUBR Přerov
18:00  AZ Heimstaden Havířov -  Rytíři Kladno
18:00  HC Stadion Litoměřice - HC Stadion Vrchlabí
18:00  HC Frýdek-Místek - HC Benátky nad Jizerou
18:00  LHK Jestřábi Prostějov -  SC Kolín
18:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Baník Sokolov
18:00  HC Slavia Praha - DRACI PARS ŠUMPERK

Chance Liga ...  24. kolo

17:00  VHK ROBE Vsetín -  HC Stadion Litoměřice
Lyžování

Levi (Finsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování

10.15/13.15 slalom ženy

Wisla (Polsko) - Úvodní závod SP ve skocích na lyžích

16.00 družstva muži

Basketbal
Liga mužů ... 6. kolo

17:00  Hradec Králové  -  Nymburk
17:30  Ústí nad Labem - Svitavy

Liga mužů  ...   5. kolo

17:30  Kolín  -  Ostrava
18:15  Děčín - Opava

Liga žen ...  6. kolo

14:00  Ostrava -  Slovanka MB
14:30  Hradec Králové -  Trutnov
16:00  Žabiny Brno - Strakonice
16:00  Slavia Praha -  USK Praha

Volejbal
Extraliga mužů ...  11. kolo

17:00  Zlín -  Příbram
18:00  České Budějovice -  Brno
18:00  Lvi Praha - Ostrava
18:00  Kladno - Odolena Voda
19:30  Beskydy - Ústí nad Labem

Extraliga žen ...  13. kolo

16:00  Frýdek-Místek - VK Brno
17:00  KP Brno - Prostějov
17:00  Olomouc -  Přerov
17:00  Olymp Praha  -  Liberec
17:00  Ostrava - Šternberk

Házená
STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  11. kolo
10:30 TJ Cement Hranice -  SKKP Handball Brno
11:30  SHC Maloměřice - Brno -  HCB Karviná
16:00  KH ISMM Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí odloženo
18:00  HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
18:00  HBC Ronal Jičín - Talent tým Plzeňského kraje

MOL liga žen  ...  10. kolo

16:00  HK Hodonín - DHK Zora Olomouc
DHC Plzeň  -  DHC Sokol Poruba  odloženo

MOL liga žen ...  12. kolo

MŠK Dunajská Streda  -  DHC Sokol Poruba  odloženo
ŠŠK Prešov - DHK Zora Olomouc  odloženo
DHC Plzeň -  HK Slovan Duslo Šaľa odloženo
HC Zlín -  SHK Veselí n.M.  odloženo
HK Hodonín  - Iuventa Michalovce odloženo
Pohár EHF žen

19:00  DHC Slavia Praha  Handball Käerjeng
20:00  DHK Baník Most - Váci KSE

Evropský pohár mužů ... odveta 2. kola

19:15  Famagusta - Nové Veselí
Krasobruslení
Moskva (Rusko) - Závod seriálu Grand Prix

Dostihy
Praha - Poslední rovinový dostih klasické Trojkoruny St. Leger

Judo

Mistrovství Evropy



Evropský šampionát v judu v Praze bez diváků od 19. listopadu do 21. listopadu 2020



Horolezectví
Moskva (Rusko) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Boby
Sigulda (Lotyšsko) - Úvodní závody SP v jízdě na bobech

Plavání
Budapešť (Maďarsko) - Závod International Swimming League
Finále

Ragby

Pohár národů

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)