Svátek má: Berta

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 17.srpna 2019 za sportem?Na fotbal a rallye do Zlína

Kam v sobotu 17.srpna 2019 za sportem?Na fotbal a rallye do Zlína

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hraje se utkání Fortuna:Ligy Bohemians - Olomouc
17. srpna 2019 - 11:22

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 17. srpna 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   ... šesté  kolo


17:00  Slezský FC Opava - FC FASTAV Zlín
17:00  1. FC Slovácko - 1.FK Příbram
19:30  Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc

FORTUNA:NÁRODNI LIGA   ... páté  kolo

10:15  FK Baník Sokolov -FC Sellier & Bellot Vlašim
10:15  FK Dukla Praha - FC Zbrojovka Brno
10:15  FK Fotbal Třinec - FC Hradec Králové
10:15  MFK Chrudim -   FK Viktoria Žižkov
17:00  SK Líšeň - FK Slavoj Vyšehrad
17:00  MFK Vítkovice - 1. SK Prostějov

Liga žen ... první kolo

11:00  Liberec - Dukla Praha
16:00  Slavia Praha - Viktoria Plzeň


   Lední hokej    


Přípravné zápasy
16:00  HC Ambri Piotta  -  HC Vítkovice Ridera
16:00  HK Soči - HC Sparta Praha

Lyžování

Frenštát p.R. - Letní Grand Prix žen ve skoku na lyžích

Zakopané (Polsko) - Letní Grand Prix mužů ve skoku na lyžích

Basketbal  

Hamburk (Německo) - Přípravný turnaj mužů
17:30  Maďarsko - Polsko
20:00  Německo - Česko

Motorismus

Malilla (Švédsko) - Grand Prix Švédska, závod MS na ploché dráze

Zlín - Barum Czech rallye Zlín


Cyklistika

FRANKFURT NAD ODROU (Německo) - Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice

Silniční etapový závod Czech Cycling Tour

3. etapa (Olomouc - Uničov, 173 km)

Baseball

Czech Series, finále extraligy ...  druhý  zápas
19:00  Eagles Praha - Arrows Ostrava

Pozemní hokej


Antverpy (Belgie) - Mistrovství Evropy


Golf

Vysoký Újezd - Turnaj Czech Masters série European Tour

Horolezectví

Hačiodži (Japonsko) - Mistrovství světa ve sportovním lezení
Rychlost
05:30 kvalifikace ženy a muži, 10:30 finále ženy a muži



Orientační běh


Östfold (Norsko) - Mistrovství světa v orientačním běhu


Vodní lyžování

Putrajaya (Malajsie) - Mistrovství světa ve vodním lyžování


Střelba

Lahti (Finsko) - SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Festival nového cirkusu

PRAHA - Letní Letná



(ps, Prvnizpravy.cz  & SportovniListy.cz, foto: ps)