Svátek má: Igor

Sport

Velikost textu:

Kam v pondělí 15.srpna 2022 za sportem? Na hokej a na atletiku do Mnichova

Kam v pondělí 15.srpna 2022 za sportem? Na hokej a na atletiku do Mnichova

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

České atlety můžete vidět v těchto dresech na ME v Mnichově
15. srpna 2022 - 11:30

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       v pondělí   15. srpna 2022




  Fotbal                                                                                          


Až naprší a uschne


  Lední hokej                                                                            



Mistrovství světa do 20 let

00:00  Česko -  Lotyšsko
02:00  USA -  Švédsko
20:00  Švýcarsko - Rakousko

Přípravné zápasy

18:00  HC Kobra Praha - HC Benátky nad Jizerou
19:00  IHC Králové Písek - Steel Wings Linz

Tenis

Challenger Grodzisk Mazowiecki ... první kolo

19:00  Tomáš Macháč - Miljan Zekić

Challenger Vancouver ... první kolo muži

23:30  Alexander Ritschard - Jiří Veselý

WTA Cincinnati první  kolo ženy

17:00  Barbora Krejčíková - Veronika Kuděrmetovová
21:00  Jil Belen Teichmannová - Petra Kvitová
21:30  Tereza Martincová - Nuria Párrizasová-Díazová

Atletika

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy

10:00 1. den: dopolední program
18:15 1. den: večerní program

Basketbal

Mistrovství Evropy hráčů do 16 let

Volejbal

Hamburk (Německo) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Cyklistika

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice


Sportovní lezení

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Plavání

Řím (Itálie) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

9:30 technický program dvojice, technický program smíšené dvojice - finále
15:00 volný program družstva - finále

Skoky do vody

13:00 smíšená družstva prkno a věž - finále

Bazénové plavání

9:00 - rozplavby (50 m v. zp. ženy, 50 m prsa muži, 100 m znak ženy, 200 m mot. muži, 200 m pol. záv. ženy, smíšená štafeta 4x100 m v. zp., 1500 m v. zp. muži).

18:00 - semifinále (100 m znak ženy, 50 m prsa muži, 50 m v. zp. ženy, 200 m mot. muži, 200 m pol. záv. ženy a finále (100 m mot. ženy, 200 m v. zp. muži, 200 m prsa ženy, 50 m znak muži, 1500 m v. zp. ženy, smíšená štafeta 4x100 m v. zp.).

Stolní tenis

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy jednotlivců

Muži
Skupina 1: Haug (Nor.) - Polanský (ČR) 3:2 (6, -10, 8, -5, 5).
Skupina 18: Martinko (ČR) - Serdaroglu (Rak.) 3:0 (8, 6, 6).
Skupina 19: Reitšpies (ČR) - Giardi (San Mar.) 3:0 (9, 6, 8).
Skupina 21: Žmuděnko (Ukr.) - Širuček (ČR) 3:0 (7, 4, 10).

Ženy
17:00 Skupina 5: Ševčíková (ČR) - Mischeková (Rak.).
17:35 Skupina 24: Tomanovská (ČR) - Bergandová (Švéd.).

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)