Svátek má: Jaromír

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 9. září 2018 za sportem? Na atletiku, dostihy či házenou

Kam v neděli 9. září 2018 za sportem? Na atletiku, dostihy či házenou

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

To je trofej pro atlety z nejlepšího kontinentu zeměkoule
9. září 2018 - 10:09
 
A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...

      v neděli  9. září 2018



Fotbal

Liga národů

Skupina A1 ...
20:45 Francie - Nizozemsko

Skupina B1 ...
15:00 Ukrajina - Slovensko

Skupina B4 ...
18:00 Dánsko - Wales

Skupina C3 ...
18:00 Bulharsko - Norsko
20:45 Kypr - Slovinsko.

Skupina D1 ...
18:00 Gruzie - Lotyšsko

Skupina D4 ...
18:00 Makedonie - Arménie
20:45 Lichtenštejnsko - Gibraltar

Přípravné utkání

20:45 (Sinsheim) Německo - Peru

Lední hokej

Liga mistrů

Skupina B ...
16:00 Junosť Minsk - Mnichov

Skupina D ...
17:00 Kometa Brno - Eisbären Berlín

Skupina E ...
18:00 Tappara Tampere - Oceláři Třinec
15:30 Djurgaarden - Storhamar Hamar

Skupina F ...
15:15 Rouen Dragons - Mountfield Hradec Králové
17:00 Norimberk - Kärpät Oulu

Skupina H ...
19:45 Lugano - HC Škoda Plzeň
18:00 JYP Jyväskylä - Banská Bystrica

Atletika

OSTRAVA - Kontinentální pohár
14:40 kladivo muži
14:45 výška ženy
15:02 trojskok muži
15:05 110 m překážek muži
15:18 200 m ženy
15:26 800 m ženy
15:34 tyč muži
15:35 trojskok muži
15:57 400 m muži
16:05 oštěp muži
16:10 3000 m překážek ženy
16:25 dálka ženy
16:30 400 m překážek ženy
16:48 1500 m ženy
16:58 koule ženy
17:10 oštěp ženy
17:12 3000 m muži
17:36 100 m muži
17:53 smíšená štafeta 4x400 m

Volejbal


BULHARSKO; ITÁLIE - Mistrovství světa mužů


Skupina A (Řím) ...
19:30 Itálie - Japonsko.

Skupina D (Varna) ...
19:30 Bulharsko - Finsko.

Tenis

NEW YORK - Grandslamový turnaj US Open

Házená

Interliga žen 1. kolo
16:00 Bánovce nad Bebravou - Zlín

Interliga žen 4. kolo
16:00 Plzeň - Prešov


Cyklistika

Etapový závod Vuelta
15. etapa (Ribera de Arriba - Lagos de Covadonga, 185,5 km)

LENZERHEIDE (Švýcarsko) - Mistrovství světa horských kol
09:30 sjezd juniorky
10:15 sjezd junioři
13:00 sjezd ženy
14:30 sjezd muži

Okolo jižních Čech
Závěrečná 5. etapa (České Velenice - Jindřichův Hradec, 150 km).

Florbal

Superliga mužů, 2. kolo

15:00 FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice
17:00 Pardubice - FBC Ostrava
17:00 Bulldogs Brno - Chodov
17:00 TJ Znojmo - 1. SC Vítkovice
18:00 Sparta Praha - Otrokovice
18:00 FBC Liberec - FBC Česká Lípa

Extraliga žen, 1. kolo
12:30 FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice
14:00 FBC Liberec - FBC Ostrava
16:00 1. SC Vítkovice - FBK Jičín
17:00 Židenice - Jižní Město
19:00 Chodov - Panthers Praha

Dostihy

PRAHA - Mítink
Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, proutěné překážky (4 200 m, čtyřletí a starší koně)

Horolezectví

INNSBRUCK (Rakousko) - Mistrovství světa v sportovním lezení

Adam Ondra se na MS ve sportovním lezení v Innsbrucku představí ve třech disciplinách


Kanoistika

SEU D'URGELL (Španělsko) - Finálové závody SP ve vodním slalomu

Střelba

ČCHANG-WON (Korea) - Mistrovství světa

V Koreji startuje MS v pěti střeleckých disciplínách

Veslování

PLOVDIV (Bulharsko) - Mistrovství světa
08:30 rozjížďky (11:49 skif muži)

Moderní pětiboj

MEXIKO (Mexiko) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Smíšená štafeta



(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)