Svátek má: Milena

Sport

Velikost textu:

Fotbalisté Dukly konečně vyhráli, ale až v osmém ligovém kole

Fotbalisté Dukly konečně vyhráli, ale až v osmém ligovém kole

Nový trenér  Dukly Praha  Roman Skuhravý, když přišel do Prahy trénovat slavný klub, neměl snadnou pozici. Jeho noví svěřenci v tabulce po sedmi kolech neměli ani bod a tak za krátký čas se dal do budování spolehlivé obrany.

Díváte se na okamžik, kdy brankář Hladký pustil střelu Djuranoviče a Dukla vedla 1:0
17. září 2018 - 20:38

Kouč Skuhravý poslal na hřiště nové stopery Ďuricu a Raspopoviče a od začátku utkání naskočil zkušený útočník  Jan Holenda.

Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz byly na místě děje ...Unikajícího hráče Dukly Patrika Brandnera stíhá Damjan Vuklišecič

Unikajícího Patrika Brandnera v pokutovém území Liberce sundal k zemi Damjan Vuklišecič

akhle Ivan Schranz proměnil penaltu a bylo vymalováno ... Dukla - Liberec 2:0

Chceme zase Slovan přáli si po utkání příznivci Liberce včetně tohoto klučíny


První poločas byl spíše v režii hostujícího Slovanu, jehož hráči často prověřovali brankáře Dukly Radu. Jednou dokonce Duklu zachránilo břevno. I příznivci Dukly se o přestávce shodli, že Slovan mohl klidně po první půli vést 3:0, ale nevedl.

Druhý poločas byl o něčem jiném. Liberecký útok se vytratil z prostoru před brankou Pražanů a ti naopak začali kousat. Tak se stalo, že  se Pražané lze říci bez velké námahy po přestávce ujali vedení. Nejdříve Miloševič přihrál dopředu Djuranovičovi a ten vyběhl  sám na Hladkého a jesličkami, což byla střela mezi nohy brankáře, jej překonal.

Jenže to nebylo všechno. Liberec se sice snažil vyrovnat, ale Dukla si výhru již udržela. Nakonec se vše vyřešilo po situaci, kdy  unikajícího Patrika Brandnera v pokutovém území Liberce sundal k zemi Damjan Vuklišecič. Střídající  Ivan Schranz poté proměnil penaltu a bylo vymalováno. Utkání  Dukla - Liberec 2:0 dopadlo stejně jako na jaře 2018.  Praha  16. září 2018
                                                                                     osmé  kolo


Dukla Praha - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
Branky: 62. Djuranovič, 88. z pen. Schranz * Rozhodčí: Franěk - Vlasjuk, Melichar * ŽK: Potočný (Liberec) *Diváci: 2376.
Dukla: Rada - Raspopovič, Ďurica, Chlumecký - Douděra (65. Brandner), Doumbia (83. Marek Hanousek), Bezpalec, Bilovský, Miloševič - Holenda, Djuranovič (73. Schranz). Trenér: Skuhravý.
Liberec: Hladký - Mikula, Vukliševič, Karafiát, Kerbr - Breite, Ševčík - Malinský (67. Oršula), Potočný, Aarons (58. Mashike Sukisa) - Pázler (46. Nešický). Trenér: Hornyák.(ps, Prvnizravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)