Svátek má: Filip

Regiony

Velikost textu:

Vyražte s dětmi na velký Pohádkový les v sobotu 5.října

Vyražte s dětmi na velký Pohádkový les v sobotu 5.října

Máte rádi pohádky? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do zakleté říše plné čarokrásných rusalek, vodníků a skřítků.

Z minulých ročníků
22. září 2019 - 22:03
(Komerční sdělení) 

Městská část Praha 5 a společnost Velká dobrodružství pro vás připravily na sobotu 5. října od 10 -17 hodin speciální dětský pohádkový les s názvem Skřítkové a víly. Na krátké trase parkem na vás i vaše děti budou čekat pohádkové postavy a zvířátka ze začarovaného lesa. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Dokáží vylovit larvy z mraveniště a donést zrnka máku ke staré makovici? Pomůžou vranímu skřetovi postavit domeček a hastrmánkovi rozpoznat jedovaté bylinky? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Trasa pohádkového lesa začíná u Musaionu a vstupné je zdarma. Akce se koná pod záštitou radního MČ Praha 5 JUDr. Petra Lachnita. Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se na akci na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!

(red,prazskenovinky.cz,foto:pl)