Svátek má: Valdemar

Regiony

Velikost textu:

Vyražte s dětmi na Pohádkový les v sobotu 4.května na Barrandově!

Vyražte s dětmi na Pohádkový les v sobotu 4.května na Barrandově!

Chcete, aby se vaše děti skvěle bavily? Aby pomohly statečné Gerdě vysvobodit kamaráda Káje ze spárů Sněhové královny?  Vezměte je s sebou v sobotu 4.května 2019 do ulice Lohniského na pražském Barrandově.

Z minulých akcí
25. dubna 2019 - 15:15
(Komerční sdělení)

Od 10-17 hodin zde pro vás Městská část Praha 5 a společnost Velká dobrodružství připravila Pohádkový les - Po stopách Sněhové královny na motivy známé pohádky Hanse Christiana Andersena.

Na kilometrové trase lesem budou na děti čekat herci v překrásných kostýmech a u nich budou děti na jednotlivých stanovištích plnit zapeklité úkoly. Pomohou děti zasytit hrachem starou vránu a princi pochytat splašené koně? Dokáží čarodějnici nasbírat dost pavouků na polévku a hodné babičce rozpustit zakleté rampouchy?  Na startu u vstupu do parku vyfasují děti průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. V cíli pak od kouzelné Sněhové vločky dostanou všichni malí poutníci krásný dárek.Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!  Pokud nechcete stát fronty, můžete se zaregistrovat na www.veldo.cz. Více informací denně na FB Velká dobrodružství.

Vstupné je zdarma a záštitu nad celou akcí převzal radní JUDr. Petr Lachnit.

(red,prazskenovinky.cz,foto:pl)